Filmy

Prvý náhľad na Elle Fanning vo filme The Neon Demon

mazon Studios získali pre Nicolasa Windinga Refna zelenú ako sa očakávalo a jeho nový film The Neon Demon by sa mal objaviť v kinách budúce leto. Taktiež boli pridané prvé fotografie, ktoré nám predstavujú herečku Elle Fanning. The Neon Demon začal svoju výrobu na konci marca tohto roku v Los Angeles. Treba povedať, že to bude prvý krát, kedy sa režisér Nicolas Winding Refn spojí s Amazon Studios. Na Filme The Neon Demon sa budú podieľať aj Gaumont a Wild Bunch,  pred tým už spojili svoje sily pri filme Iba Boh odpúšťa, ktorý súťažil na festivale v Cannes v roku 2013. Gaumont a Wild Buch budú spolu financovať tento projekt.

Film Neon Demon sa sústreďuje na ctižiadostivú modelku, ktoré sa presťahuje do Los Angeles, kde jej mladosť a vitalita sú pohltené skupinou krásou posadnutých žien, ktoré budu chcieť získať všetko, čo má. V scenári od Mary Lawsa a Refna, si zahrajú herci ako Elle Fanning, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Jena Malone, Abbey Lee and Bella Heathcote. Teraz si však prečítajte, čo povedal o svojom novom filme samotný režisér:

“Jedného rána som sa prebudil a uvedomil som si, že som obklopený dominantnými ženami. Náhle nutkanie, ktoré vo mne vzniklo vytvorilo myšlienku spraviť horror o začarovanej kráse. Po výrobe filmu Drive a šialenom zamilovaní sa do Los Angeles som vedel, že sa musím vrátiť a prerozprávať príbeh o The Neon Demon.”

Refn vyhral cenu za nelepšieho režiséra v Cannes v roku 2011. The Neon Demon sa okrem režiséra skladá z pravidelného Refnovho tímu – editor Mathew Newman, skladateľ Cliff Martinez a kameraman Philippe Le Sourd. Pozrite sa na prvé fotografie z filmu The Neon Demon a zostaňte s nami pre viac informácii o nadchádzajúcom filme.

bandicam 2015-11-15 15-13-05-453

bandicam 2015-11-15 15-13-14-796

bandicam 2015-11-15 15-13-55-718

Film The Neon Demon by sa mal objaviť v kinách vo februári 2016.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár