Prvý náhľad na Elle Fanning vo filme The Neon Demon

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

mazon Studios získali pre Nicolasa Windinga Refna zelenú ako sa očakávalo a jeho nový film The Neon Demon by sa mal objaviť v kinách budúce leto. Taktiež boli pridané prvé fotografie, ktoré nám predstavujú herečku Elle Fanning. The Neon Demon začal svoju výrobu na konci marca tohto roku v Los Angeles. Treba povedať, že to bude prvý krát, kedy sa režisér Nicolas Winding Refn spojí s Amazon Studios. Na Filme The Neon Demon sa budú podieľať aj Gaumont a Wild Bunch,  pred tým už spojili svoje sily pri filme Iba Boh odpúšťa, ktorý súťažil na festivale v Cannes v roku 2013. Gaumont a Wild Buch budú spolu financovať tento projekt.

Film Neon Demon sa sústreďuje na ctižiadostivú modelku, ktoré sa presťahuje do Los Angeles, kde jej mladosť a vitalita sú pohltené skupinou krásou posadnutých žien, ktoré budu chcieť získať všetko, čo má. V scenári od Mary Lawsa a Refna, si zahrajú herci ako Elle Fanning, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Jena Malone, Abbey Lee and Bella Heathcote. Teraz si však prečítajte, čo povedal o svojom novom filme samotný režisér:

„Jedného rána som sa prebudil a uvedomil som si, že som obklopený dominantnými ženami. Náhle nutkanie, ktoré vo mne vzniklo vytvorilo myšlienku spraviť horror o začarovanej kráse. Po výrobe filmu Drive a šialenom zamilovaní sa do Los Angeles som vedel, že sa musím vrátiť a prerozprávať príbeh o The Neon Demon.“

Refn vyhral cenu za nelepšieho režiséra v Cannes v roku 2011. The Neon Demon sa okrem režiséra skladá z pravidelného Refnovho tímu – editor Mathew Newman, skladateľ Cliff Martinez a kameraman Philippe Le Sourd. Pozrite sa na prvé fotografie z filmu The Neon Demon a zostaňte s nami pre viac informácii o nadchádzajúcom filme.

bandicam 2015-11-15 15-13-05-453

bandicam 2015-11-15 15-13-14-796

bandicam 2015-11-15 15-13-55-718

Film The Neon Demon by sa mal objaviť v kinách vo februári 2016.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -