Vieme, kedy dostaneme prvý náhľad na film Spider-Man 3. Čakať nebudeme dlho

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že Spider-Man 3 je jedným z najočakávanejších filmov 4. fázy Marvel Cinematic Universe. Prvým veľkým prekvapením bola správa o tom, že sa herec Jamie Foxx vráti ako záporák Electro, ktorého stvárnil aj vo filme The Amazing Spider-Man 2. Pár dní na to sa do tímu pridal aj Benedict Cumberbatch ako Doctor Strange, ktorý by mohol v príbehu zohrať kľúčovú úlohu.

Jeho zapojenie vo filme môže znamenať otvorenie dverí do multiverza, teda rôznych alternatívnych vesmírov. V spojení s tým prišla nepodložená správa o tom, že súčasťou budú aj Tobey Maguire a Andrew Garfield, teda dvaja predchádzajúci Spider-Mani. Štúdio Sony túto informáciu vyvrátilo, no nezavrhlo ju úplne.

Spider-Man 3
Zdroj: thedirect.com

Prvý náhľad na film Spider-Man 3

Každopádne, viac sa dozvieme už čoskoro. Nakrúcanie tretej časti v New Yorku je v plnom prúde a vydanie je naplánované na 17. december 2021. Medzitým, výkonná marketingová riaditeľka Sony Pictures Entertainment v Brazílii Camila Pacheco potvrdila, že prvý náhľad na film Spider-Man 3 dostaneme ešte tento rok.

Presnejšie by sa tak malo stať už koncom roka v decembri. Stále striedala slová „teaser“ a „preview„, takže nie je úplne známe čo presne máme očakávať. No pokiaľ by film išiel po vzore The Batmana, ktorý dostal plnohodnotný trailer len z 25% celkového natočeného materiálu, tak sa určite máme na čo tešiť.

Čo všetko podľa vás odhalí prvá ukážka na film Spider-Man 3? Uvidíme aj Electra alebo Doctora Strangea? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -