Pozrite si prvý náhľad na horor V zajatí démonov 3. Čaká nás úplne nový príbeh s novými démonmi a priestormi

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Film V zajatí démonov 3 dostal prvý náhľad

Počas Halloweenu sa štúdio Warner Bros. rozhodlo, že nám ukáže niečo málo o nadchádzajúcom horore V zajatí démonov 3 (The Conjuring: The Devil Made Me Do It). Spravili tak pomocou videa Faith & Fear: The Conjuring Universe Behind the Scenes, v ktorom tvorcovia filmov popisujú históriu univerza, v ktorom sa všetky ich horory odohrávajú. Ku koncu videa dostávame prvý náhľad na to, o čom bude film V zajatí démonov 3 rozprávať a čo od neho môžeme čakať. Video nájdete nižšie v tomto článku.

Film V zajatí démonov 3 režíruje Michael Chaves a opäť si v ňom zahrajú Patrick Wilson a Vera Farmiga vyšetrovateľov nadprirodzena – Eda a Lorraine Warrenových. Horor sa zameria na skutočný príbeh o mužovi menom Arne Cheyenne Jackson, ktorého obvinili z vraždy a jeho obhajoba bola založená na posadnutí démonom. Toto bolo prvýkrát, kedy súd vôbec zvažoval posadnutie démonom pri vražde. K deju sa vyjadril James Wan, ktorý režíroval prvé dva filmy:

„Chcem dostať V zajatí démonov 3 preč od celého modelu strašidelného domu, v ktorom sa odohrávali prvé dva filmy. Malo by sa jednať o niečo na úplne novom leveli, niečo, čo sme nikdy v univerze filmov V zajatí démonov nepreskúmali.“

Video Faith & Fear: The Conjuring Universe Behind the Scenes ponúka mnoho

Hlavní herci vyzerajú, že ich téma naozaj zaujala a baví ich ju spracovať do nového filmu. Chcú predbehnúť predošlé filmy a podieľať sa na novom úžasnom horore, ktorý nás nechá bez slov a s údivom na tvárach. Wilson nám odkazuje:

„Čaká vás veľmi rozdielna jazda, než akú ste zažili v ostatných filmoch V zajatí démonov.“

Video taktiež obsahuje zábery z natáčania nového hororu a dokonca aj rozhovor s Johnsonom samotným. Ten nám popísal situáciu, v akej sa ocitol a čo sa ďalej dialo s jeho súdnym procesom a životom. Jedná sa o naozaj jedinečnú a zaujímavú tému a my sa už nevieme dočkať na jej spracovanie. Spomínané video si môžete pozrieť tu:

Čo hovoríte na prvý náhľad na film V zajatí démonov 3? Svoje dojmy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -