Dokázal nás prvý oficiálny The Emoji Movie trailer presvedčiť, že nepôjde len o hlúpy scenár a trápne vtipy?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dokázal nám prvý The Emoji Movie trailer po spackanom teaseri napraviť chuť na tento zaujímavý animák?

Sony to v poslednej dobe veru ľahké nemá. Buď robí problémy s právami na Spider-Mana, robí hlúpe remaky, alebo do sveta púšťa animáky, ktoré už podľa traileru nechcete vidieť. Hrdým zástancom posledného problému sa stal práve The Emoji Movie. Ten pred pár mesiacmi prišiel so svojím prvým teaserom, ktorý sa hneď stretol s obrovským nezáujmom od ľudí. Vtipné to nebolo a miestami to pripomínalo už obohrané filmy, ktoré má na konte Disney. Ako to teda je s týmto trailerom?

Musím povedať, že oproti tomu minulému je to obrovské vylepšenie. Na niektorých vtipoch sa už dokážete zasmiať a dej nevyzerá byť až taký zlý. Aj keď, istá podobnosť, dajme tomu s Ralphom Rozbi-To, tam je. Neviem ako to budete brať vy, no môj názor na tento animák sa vylepšil. Samozrejme, stále to vyzerá iba, ako pokus o predanie značky. Šanca, že tento film bude ozaj zlý teda ostáva na vysokej úrovni. Pre cieľovú skupinu však fungovať bude takmer na 100%, pretože animátori opäť zdvihli latku na novú úroveň.

Čo však okrem pestrých farieb a referencií na mobilné aplikácie máme vo filme čakať? Príbeh sa bude točiť okolo Smajlíka Meh, ktorý na rozdiel od ostatných nevie udržať iba jednu tvár. Jeho osud je teda spočítaný, a čoskoro sa ocitá v miestnosti pre nepotrebné smajlíky. Meh sa ale nevzdáva, a aj s emotikonom High-Five sa vydáva na veľké dobrodružstvo, počas ktorého okrem hľadania svojho zmyslu prejde mnohými mobilnými aplikáciami. Ako som teda vravel, premisa ani prevedenie už tak strašne nepôsobia, no ešte stále nás film nepresvedčil o tom, že by sme to jednoducho museli vidieť. Názor si však na to musí urobiť každý sám. Nech sa páči, oficiálny trailer na The Emoji Movie:

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=r8pJt4dK_s4]

Páčil sa vám trailer? Pôjdete si film pozrieť do kina? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -