Dostali sme prvý pohľad na anime seriál Star Wars: Visions, ktorého sa dočkáme už na jeseň

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Obľúbená filmová a seriálová séria Star Wars sa rozrastie o niekoľko nových seriálov. Niektoré, ako napríklad Mandalorian, sú hrané, no v obľube sú aj animované seriály. Takýmto je aj novinka Star Wars: Visions, na ktorú sme dostali aj prvý pohľad. Pôjde taktiež o prvý anime seriál, na ktorom budú pracovať japonskí tvorcovia a japonské anime štúdiá.

Pôjde o antologickú sériu zloženú z deviatich krátkych filmov, pričom na každej časti pracovalo iné štúdio a iní tvorcovia. Krátke filmy (časti) budú zamerané na rôzne postavy z rôznych kútov galaxie a rozšíria svet Star Wars zas o trochu viac. Vďaka viacerým anime štúdiám bude každá časť vyzerať trochu inak, pretože každé štúdio používa inú techniku tvorby.

Prvý pohľad na anime seriál Star Wars: Visions

Prvá ukážka je spojením záberov zo seriálu, concept artov a príhovorov tvorcov. Naozaj je vidieť, že každá časť bude robená iným anime štýlom, čo podľa mňa vôbec nevadí a robí to seriál zaujímavejším. Tešiť sa môžeme aj na rôzne príbehy. Uvidíme zrejme nové planéty, rasy mimozemšťanov a taktiež sa podľa videa môžeme tešiť aj na Jediov, Sithov a svetelné meče.

Vonku je už aj zoznam epizód, ktorý obsahuje mená tvorcov (štúdií) a taktiež názvy jednotlivých epizód. Všetky nájdete rozpísané nižšie:

  • Kamikaze Douga – The Duel
  • Geno Studio (Twin Engine) – Lop and Ochō
  • Studio Colorido (Twin Engine) – Tatooine Rhapsody
  • Trigger – The Twins
  • Trigger – The Elder
  • Kinema Citrus – The Village Bridge
  • Science Saru – Akakiri
  • Science Saru – T0-B1
  • Production IG – The Ninth Jedi
star wars visions
Zdroj: ign.com

Deväť epizód nám predstaví v anime štýle mnoho nového, no podľa videa uvidíme aj napríklad anime verziu starého známeho Boba Fetta. Anime štýl by mohol do tejto obľúbenej filmovej série pritiahnuť aj mnoho nových fanúšikov, ktorí by hľadali nový anime projekt na sledovanie. Seriál bude mať premiéru na streamovacej službe Disney+22. septembra 2021.

Tešíte sa na nový seriál z dielne štúdia Lucasfilm? Hodí sa podľa vás anime štýl do sveta Star Wars? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -