Seriál Pán prsteňov odhalil prvý epický pohľad do 1. série. Pozeráme sa na legendárne mesto Valmar?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Návrat do Stredozeme sa blíži! Prvý pohľad do pripravovaného seriálu Pán prsteňov máme za sebou a najnovšia fotografia odhaľuje krásy tohto epického fantazijného sveta. Spoločnosť Amazon taktiež potvrdila, že nakrúcanie 1. série bolo úspešne dokončené a premiéra dorazí na malé obrazovky v priebehu budúceho roka.

Seriál bol pôvodne oznámený pred štyrmi rokmi a od tej doby sme sa o ňom dozvedeli niekoľko kľúčových noviniek. Jednou z nich je aj drakonická suma 465 miliónov dolárov, ktorú musel Amazon zaplatiť za výrobu 1. série. Ale kedy sa dozvieme názov seriálu? Ten je zatiaľ stále zahalený rúškom tajomstva, no poznáme aspoň oficiálny dátum vydania. Streamovacia platforma Amazon Prime Video odvysiela prvú epizódu 2. septembra 2022.

Prvý pohľad seriál Pán prsteňov
Zdroj: ew.com

Prvý pohľad do seriálu Pán prsteňov odhaľuje nepreskúmané krásy Stredozeme

Na prvej fotografii zo seriálu sa pravdepodobne pozeráme na legendárne mesto Valmar nachádzajúce sa na kontinente Amar, kde sídli štrnásť mocných duchov nazývaných ako Valar. Ide v podstate o stredozemskú verziu neba, kde žili tí, ktorí vládli svetu. Z rovnakého miesta pochádzajú aj postavy ako Gandalf, Saruman a dokonca aj Sauron. A ak sa seriál skutočne dostane až na počiatok vzniku elfskej ríše Valinor, čaká nás naozaj hlboký ponor do príbehov od J.R.R. Tolkiena.

Výkonnými producentmi série sú skúsení J.D. Payne a Patrick McKay. Obaja páni pôsobia aj ako showrunneri seriálu. Dokonca bolo oznámené, že režisér J.A. Bayona (Jurský svet: Zánik ríše) zrežíruje prvé dve epizódy.

Poznáme taktiež herecké obsadenie a tešiť sa môžeš na hercov ako Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman a Sara Zwangobani. Aké úlohy však budú v seriáli zastávať je zatiaľ otázne.

Páčil sa ti prvý pohľad do seriálu Pán prsteňov, ktorého premiéra príde v druhej polovici 2022? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -