Prvý Pokémon film prichádza s trailerom na remake klasiky z roku 1998!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hry, filmy, televízne seriály či hracie kartičky. Fenomén s názvom Pokémon vznikol v roku 1995 a dodnes jeho sila stále rastie. Mnohí z vás si môžu pamätať na vôbec prvý film z tejto série, Pokémon: The First Movie – Mewtwo Strikes Back, z roku 1998. Legendárnym súbojom medzi Mewtwo a Mew to však celé iba začalo.

Ako malý chlapec som tento film sledoval na kazete, kompletne po nemecky. Nerozumel som síce ani slovo, no aj tak som to dokázal pozerať stále dookola. A legendárna scéna s plačúcim Pikachu ma vie rozplakať aj dnes. Už budúci rok to však celé prežijeme znova, len v novom šate!

Prvý Pokémon film dostane remake!

Prichádza totižto remake so zdĺhavým názvom Pokémon the Movie: Mewtwo Strikes Back Evolution. Dočkáme sa tak vizuálnej prerábky pôvodného príbehu. Pár dní dozadu prišiel prvý trailer a plagát, ktoré toho síce neprezradili veľa, no jasne nám ukazujú 3D animovanú verziu Mewtwo. Týmto štýlom teda bude spravený celý film.

Určite však treba spomenúť, že nejde o prvý klasický Pokémon film, ktorý dostane remake. Videli sme už totižto film Pokémon: The Power of Us, teda prerábku klasiky Pokémon the Movie 2000. Najnovší film zatiaľ nemá dátum vydania v USA, no do japonských kín príde 12. júla. Ako je tomu zvykom, v našich kinách si animovaných Pokémonov nepozrieme asi nikdy…

Rok 2019 tak bude pre franšízu Pokémon veľmi dôležitým. Okrem tohto remake-u sa totižto dočkáme vôbec prvého hraného filmu, Detective Pikachu. Samotného Pikachu v originále dabuje Ryan Reynolds a prvý trailer sa ihneď stal virálnym.

Na americký Netflix zároveň prišiel minuloročný animovaný film Pokémon the Movie: I Choose You, ktorý prerozprával príbeh stretnutia Asha a Pikachu zo seriálu.

Sledujete ešte nejakým spôsobom frašízu Pokémon, alebo ste ju nechali roky za sebou? Vaše názory nám môžete napísať do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -