FilmyTrailery

Prvý trailer na animák Smallfoot nám dokazuje, že príbeh o príšerách Yeti ešte môže byť zaujímavý!

Prvý Smallfoot trailer predstavuje zaujímavý príbeh a kvalitné herecké obsadenie!

Že Yeti už nie je taký zaujímavý ako kedysi? Tak to sa mýlite. Prvý trailer na nový animovaný film od štúdia Warner Bros nám totiž dokazuje presný opak. Yetiovia ešte stále môžu byť zaujímavou témou, len k nim treba pristupovať originálnejšie. No a to je presne to, o čo sa tvorcovia úspešného hitu Storks (Bociany) budú práve pokúšať. Pretože tak ako zaujímavo pojali svet o bocianoch, ktoré nesú deti, tak to bude platiť aj pri tomto filme.

Tentoraz s režisérom Kareym Kirkpatrickom, ktorý má na konte filmy ako Over The Hedge (Za plotom) alebo Chicken Run (Slepačí úlet). Smallfoot samozrejme nezabudol ani na atraktívne herecké obsadenie. V hlavnej roli sa ako Yeti Migo predstaví Channing Tatum. Po jeho boku si v originálnom znení vypočujeme Jamesa Crodena, Zendayu, Commona, LeBrona Jamesa, Ginu Rodriguez a Dannyho DeVitta.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_r9GPgvN8As]

O čom to teda bude? Prvý trailer nám samozrejme naznačuje, že tak ako sa my ľudia dohadujeme o tom, či takéto príšery existujú, tak to platí aj v ich prípade. Avšak, keď Yettiovia zistia, že niečo také ako človek naozaj existuje, rozhodnú sa preskúmať svet s cieľom zistiť, čo všetko ostalo ich očiam skryté. Warner Bros nás teda láka na zaujímavý príbeh o spoznávaní sveta. Nebojte sa, tento trailer je ešte len teaser, takže plnú ukážku dostaneme v nasledujúcich mesiacoch. Na film si však bohužiaľ počkáme až do septembra budúceho roka.

Zaujal vás prvý trailer na animák Smallfoot? Ste fanúšikmi týchto monštier? Veríte, že Yetti existuje? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár