Prvý The New Mutants trailer na hororovú X-Menovku je tu! Máme čakať úspech Deadpoola a Logana?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Noví X-Meni v novom štýle!

Keď sme prvýkrát počuli o novej X-Menovke The New Mutants, čakali sme niečo iné. No určite sme nečakali toto. 20th Century Fox kompletne mení svoju stratégiu robenia X-Men filmov, a namiesto obyčajných komiksoviek nám prinášajú vlastné žánrovky. Po R-kovej komédii s najobľúbenejším červeným mutantom Deadpoolom, až po serióznu drámu so starým Wolverinom. Teraz prichádzajú noví mutanti, ale v hororovom štýle!

My teda predlohu moc nepoznáme, čiže sme netušili čo od tohto čakať. Trailer nás láka na typický hororový film, ale s mutantmi. No a síce nie sme fanúšikmi tejto kombinácie, v prvej ukážke to zatiaľ vyzerá sľubne, i keď, presvedčení nie sme. Kto sú teda noví mutanti a ich hereckí predstavitelia? Anya Taylor-Joy sa predstaví ako Magik, Maisie Williams ako Wolfsbane, Charlie Heaton ako Cannonball, Henry Zaga ako Sunspot, Blu Hunt ako Mirage a Alice Braga ako Cecilia Reyes. Film je vraj inšipirovaný novelami od Stephena Kinga a Johna Hughesa. Veď pozrite sa na trailer:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bu9e410C__I]

My sme teda na vážkach. Na jednej strane je fajn, že sa 20th Century Fox snaží byť odlišný, no na druhej strane asi nikto nechce sledovať horor s tínedžermi. Uvidíme teda, kam sa projekt vydá. Najväčšia škoda asi je, že v traileri je cítiť viac horor ako X-Men, no je to len teaser, takže nie je sa na čo hnevať. Osobne naozaj netuším, čo nám chcú teraz naservírovať, no po úspechu Deadpoola a Logana radšej nebudem namietať. The New Mutants prídu 13. apríla 2018. Nás ale predovšetkým zaujíma váš názor.

Ako hodnotíte prvý trailer na túto zvláštnu X-Menovku The New Mutants? Ste radi, že sa Marvel-Fox púšťa do hororového projektu? Poznáte komiksovú predlohu? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -