FilmyTrailery

Nový a zároveň prvý trailer k filmu TO vyzerá naozaj mrazivo!

Prvý trailer na TO vás zaručene vystraší!

Pennywise je späť! Dámy a páni, pripravte sa, pretože prvý trailer už dorazil. Tak dlho sa o tom hovorilo, že sa TO nakoniec stalo skutočnosťou. Famózna kniha od famózneho Stephena Kinga opäť prichádza vo svojej filmovej podobe. Filmová adaptácia TO príde už túto jeseň, no a zatiaľ sa to javí na poriadne mrazivý horor. Režisér Andres Muschietti sa k tomu celému vyjadril veľmi stručne.

“Založené na príbehu od Stephena Kinga. Skupina mladých detí čelí svojim najväčším obavám, keď sa snažia vyriešiť nevysvetliteľné zmiznutia ostatných detí v ich rodnom meste. Nebudú to mať ľahké a do cesty sa im postaví samotné zlo. Pennywise, ktorého história vrážd a násilia trvá už stáročia.”

Akého hereckého obsadenia sa dočkáme? 

Vo filme TO uvidíme prevažne mladé a budúce talenty z filmové priemyslu. Môžeme sa tešiť na hercov ako Jaden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Jeremy Ray Taylor a Owen Teague. Herecké obsadenie doplní Bill Skarsgard, ktorý sa bude po celý čas skrývať pod maskou Pennywisea.

TO z roku 1990, zdroj: variety.com

Na pokračovanie hororu z roku 1990 sme si museli počkať veľmi dlhú dobu. Preto dúfame, že to čakanie stálo zato. Stephen King už nový film videl a jednoznačne s celým príbehom súhlasil. No a keďže novinka uspela u samotného tvorcu, oznámenie druhého pokračovania na seba nenechalo dlho čakať. Ešte sme nemali tú česť vidieť ani prvý film, a štúdio Warner Bros. už chystá ďalší. Ten by mal svoju púť začať už o niekoľko dní, a premiéry by sme sa mali dočkať v roku 2018.

Film nás po prvý krát v kinách vystraší 8.septembra 2017 a určite sa máme načo tešiť. Veď posúďte sami, trailer k filmu TO už na vás čaká! Príjemné zimomriavky.

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár