Nový a zároveň prvý trailer k filmu TO vyzerá naozaj mrazivo!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý trailer na TO vás zaručene vystraší!

Pennywise je späť! Dámy a páni, pripravte sa, pretože prvý trailer už dorazil. Tak dlho sa o tom hovorilo, že sa TO nakoniec stalo skutočnosťou. Famózna kniha od famózneho Stephena Kinga opäť prichádza vo svojej filmovej podobe. Filmová adaptácia TO príde už túto jeseň, no a zatiaľ sa to javí na poriadne mrazivý horor. Režisér Andres Muschietti sa k tomu celému vyjadril veľmi stručne.

“Založené na príbehu od Stephena Kinga. Skupina mladých detí čelí svojim najväčším obavám, keď sa snažia vyriešiť nevysvetliteľné zmiznutia ostatných detí v ich rodnom meste. Nebudú to mať ľahké a do cesty sa im postaví samotné zlo. Pennywise, ktorého história vrážd a násilia trvá už stáročia.”

Akého hereckého obsadenia sa dočkáme? 

Vo filme TO uvidíme prevažne mladé a budúce talenty z filmové priemyslu. Môžeme sa tešiť na hercov ako Jaden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Jeremy Ray Taylor a Owen Teague. Herecké obsadenie doplní Bill Skarsgard, ktorý sa bude po celý čas skrývať pod maskou Pennywisea.

TO z roku 1990, zdroj: variety.com

Na pokračovanie hororu z roku 1990 sme si museli počkať veľmi dlhú dobu. Preto dúfame, že to čakanie stálo zato. Stephen King už nový film videl a jednoznačne s celým príbehom súhlasil. No a keďže novinka uspela u samotného tvorcu, oznámenie druhého pokračovania na seba nenechalo dlho čakať. Ešte sme nemali tú česť vidieť ani prvý film, a štúdio Warner Bros. už chystá ďalší. Ten by mal svoju púť začať už o niekoľko dní, a premiéry by sme sa mali dočkať v roku 2018.

Film nás po prvý krát v kinách vystraší 8.septembra 2017 a určite sa máme načo tešiť. Veď posúďte sami, trailer k filmu TO už na vás čaká! Príjemné zimomriavky.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah