Tomb Raider Trailer: Alicia Vikander je nová Lara Croft, pripravená na svoje prvé dobrodružstvo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už je tomu 14 rokov, čo sme naposledy videli Laru Croft na striebornom plátne – v tých časoch ešte s ikonickou Angelinou Jolie. Tentokrát však štafetu preberá oscarová herečka Alicia Vikander (Ex Machina). Včera sme dostali prvý plagát a kratučký teaser, zatiaľ čo dnes je ten správny deň na zoznámenie sa s novou Larou. Warner Bros. tak vydal prvý oficiálny trailer a my dúfame, že bude reboot stáť za to. Príbeh bude inšpirovaný hrami Tomb Raider z 2013 a jej pokračovaním Rise of the Tomb Raider z 2015. Prelomí táto snímka kliatbu filmov podľa hier? Odpoveď nám môže čiastočne odkryť práve nový trailer!

Prvý Tomb Raider Trailer je na svete!

Lara je pripravená na svoje prvé dobrodružstvo a okrem úžasnej akcie sa môžeme tešiť na riešenie rôznych hádaniek a rébusov, na ktoré sme z hier zvyknutí. Pozrieme sa tak na úplný začiatok príbehu tejto mladej bádateľky, ktorá sa vydá hľadať posolstvo jej otca. Už po prvom traileri sa dá ľahko zabudnúť na Angelinu, pretože práve Alicia vyzerá byť tou pravou hernou Larou Croft. Tá bude musieť otestovať a posunúť svoje limity a skúsenosti na maximum, aby prežila na ostrove, kde stroskotala. Práve na tom mieste sa naposledy nachádzal jej otec a ona urobí všetko preto, aby zistila, čo sa stalo.

Film režíruje nie-tak známy Roar Uthaug, ktorému však Warner Bros. verí a zverilo mu túto potencionálne úspešnú franšízu. Táto akčná adventúra zatiaľ vyzerá výborne a to hovorím ako človek, ktorý prešiel obe zo spomínaných hier. Vo filme si okrem Alicie zahrajú aj Walton Goggins, Daniel Wu, a Dominic West (Larin otec). Rebootový Tomb Raider má premiéru naplánovanú na 16. marca 2018 a my dúfame, že to tak aj ostane. Teraz sa už len stačí modliť, aby film vyzeral stále rovnako dobre a nestratil na kvalite. A čo hovoríte na nového Tomb Raidera vy? Páčil sa vám prvý trailer?

tomb raider reboot
Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -