V prvom traileri k akčnému thrilleru The Commuter sa Liam Neeson ocitne vo vlaku, v ktorom sa dá napätie krájať!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší počin štúdia Lionsgate s názvom The Commuter sa konečne ukázal s prvým trailerom. A aby toho nebolo málo, okrem traileru si môžeme vychutnať aj prvú fotografiu a plagát, ktorý svojim štýlom určite zaujme. Nadchádzajúci thriller nám taktiež poukazuje na fakt, že film značí už štvrtú spoluprácu herca Liama Neesona a režiséra Jaume Collet-Serra. Predtým sa tak stalo pri filmoch Neznámy, Non-stop a Nočný bežec. Najnovší príves bude trochu iným, ako menované filmy a ak ste zvyknutý na spojenie Neeson a akcia, pre vás bude mať tento film určite horkastú príchuť a nebude vám chutiť.

The Commuter trailer

Liam Nesson je v súčastnosti na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, aby podporil svoj nový biografický film Mark Felt: The Man Who Brought the White House Down. Tento film bude špeciálny tým, že po dlhej dobe neuvidíme Nessona v akčnom filme. No herec taktiež odhalil, že v januári by si na nás jeden zo žánru akčných mal počkať. Tým filmom myslel samozrejme The Commuter, pričom na svoje konto by si mal v budúcom roku pripísať viac takýchto počinov.

Taktiež by viacerých z nás zaujímalo, či máme ešte niekedy v živote očakávať pokračovanie filmu Taken. Hovorilo sa o ňom nejedenkrát a herec dostal otázku aj tohto smeru. No podľa jeho odpovede nám je všetkým jasné, čo tým myslel a Taken 4 by sme očakávali len márne:

„Točili sme teraz jeden (The Commuter) a objaviť by sa mal niekedy v januári. Možno sa objaví aj ďalší film, to je všetko. Len nie Taken, žiadny film z tejto série to nebude.“

O čom bude najnovší prínos s Liamom na palube?

V tomto akčnom thrilleri sa stretávame s postavou poistného predajcu, Michaela, kedy sa jeho život mení zo všedného na neobyčajný. Potom, čo bol kontaktovaný tajomným cudzincom, je Michael nútený odhaliť identitu skrytého cestujúceho vo vlaku predtým, ako vozeň dorazí na poslednú zastávku. Počas práce si časom uvedomuje, že riešenie hádanky ho môže stáť niečo viac, ako len zabitý čas. Nevedomky sa dostáva do zločineckého sprisahania, z ktorého už nie je cesty späť.

zdroj: movieweb

Vo filme sa taktiež objaví herečka Vera Farmiga (V zajatí démonov), ktorá si zahrá spomínanú cudzinku. Taktiež si budeme môcť všimnúť aj herca Patricka Wilsona, ktorý vo filme V zajatí démonov tvorí pár práve s Farmigou. Herecké obsadenie doplnia herci ako Dean-Charles Chapman (Tommen z Game of Thrones), Jonathan Banks, Sam Neill, Elizabeth McGovern a Letitia Wright. Spoločnosť Lionsgate stanovilo dátum vydania na 12. januára 2018, kedy sa film postaví, do cesty konkurencii v podobe Paddington 2 a Proud Mary.

Jaume Collet-Serra, ktorý nedávno podpísal zmluvu s pokračovaním filmu Suicide Squad, bude riadiť snímku zo scenára od Byrona Willingera a Anthonyho De Blasiho. Podľa všetkého to vyzerá tak, že vyššie menovaní páni svoju úlohu zvládli na výbornú. Predsa len, ak má byť film jedným z posledných akčných s Nessonom, úroveň bude určite vysoká. To sa však dozviete už v spomínanom traileri, ktorý na vás čaká vyššie v článku. 

the commuter trailer
zdroj: movieweb

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -