Bezzubý a Štikút vyrážajú na svoje posledné dobrodružstvo v prvom traileri na Ako si vycvičiť draka 3!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý trailer na Ako si vycvičiť draka 3 konečne priletel!

Epická trilógia z dielne DreamWorks Animation sa blíži do svojho konca po neuveriteľných deviatich rokoch. Dvaja nerozluční kamaráti, mladý viking Štikút a drak Bezzubý vyrážajú na svoje posledné dobrodružstvo v prvom teaser traileri na film Ako si vycvičiť draka 3! Ostrov Berk je v ohrození a bude záležať na každom rozhodnutí, čo sa nový náčelník dediny Štikút a nový alpha drak Bezzubý rozhodnú urobiť.

Prichádza totižto desivý človek Grimmel, ktorý je zodpovedný za vyhubenie dračieho druhu Nočný Bes. Ten si prichádza aj po toho posledného na svete, ktorým je zrovna-zamilovaný Bezzubý. Náš obľúbený drak si totiž tentokrát nájde družku, ktorá veľmi pripomína práve jeho druh. Či však bude teraz v Skrytom Svete čas na romancu nevieme. Tak ako Bezzubý s Light Fury aj Štikút s Astrid budú musieť svoje romániky odložiť na neskôr, aby čelili nevyhnutnej hrozbe, ktorá môže ohroziť oba druhy – ľudí aj drakov.

Trilógiu prišiel dokončiť režisér Dean DeBlois, ktorý je zodpovedný aj za prvé dva filmy. Pôjde teda o záverečný príbeh vikingského chlapca Štikúta, ktorý sa z mladého hanblivého chlapca musel stať náčelníkom jeho ľudu a spojiteľom dračieho a ľudského sveta. Ako to teda dopadne sa v slovenských kinách dozvieme už 21. februára 2019.

Do filmu sa v originálnom znení vrátili všetci pôvodní herci: Jay Baruchell ako Štikút, Cate Blanchett ako Valka, Craig Ferguson ako Pahlt, America Ferrera ako Astrid, Jonah Hill ako Soplinos, Kit Harrington ako Eret, T.J. Miller a Kristen Wiig ako Tresk a Vreska, Christopher Mintz-Plasse ako Rybonoh, F. Murray Abraham ako Grimmel a Gerard Butler ako Chladnobrv. Tak čo, ste pripravení na záverečný let našich animovaných hrdinov?

Oficiálny plagát na Ako si vycvičiť draka 3
Oficiálny plagát na Ako si vycvičiť draka 3; Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na prvý trailer k filmu Ako si vycvičiť draka 3? Bude to podľa vás rovnako dobré ako predošlé dva diely? Sledujeme nový prírastok do exkluzívneho filmového zoznamu s najlepšími trilógiami? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -