Annabelle sa vracia domov spolu s prvým hrozivým trailerom na tretiu časť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nedávno sme vám dali vedieť o tom, že ukončenie trilógie Annabelle príde s názvom Annabelle Comes Home, čo by sa dalo voľne preložiť ako “Annabelle sa vracia domov” alebo “Annabelle: Návrat domov“. Príbeh nás tentokrát nezavedie do minulosti, ale priamo do domu manželov Warrenovcov. Z filmov V zajatí démonov sme sa dozvedeli, že Ed a Lorraine Warrenovci majú doma múzeum, v ktorom skladujú všetky démonické predmety.

Jedným z nich je práve vražedná bábika Annabelle, ktorá bude vo filme terorizovať ich dcéru Judy (McKenna Grace). Tá stvárni hlavnú úlohu, no dôležitou súčasťou budú samozrejme aj herci Patrick Wilson a Vera Farmiga, ktorí odštartovali celú túto hororovú sériu.

Annabelle 3
Zdroj: imdb.com

Trailer na Annabelle 3 je tu!

Tretia časť Annabelle bude teda niečim medzi Avengers a Noc v múzeu, keďže režisér James Wan vytvoril vlastný hororový vesmír a práve tento film spojí hneď dva tituly dokopy. Na režisérske kreslo sa však tentokrát posadí Gary Dauberman, pre ktorého bude tento film režisérskym debutom.

S horormi má ale veľmi dobre skúsenosti, keďže písal scenár pre snímky ako Annabelle, Annabelle: Stvorenie zla, Mníška, To, To: Kapitola 2 či Kliatba kvíliacej ženy. V hlavných úlohách sa teda ukážu McKenna Grace (The Haunting of Hill House, Captain Marvel) ako Judy, Madison Iseman (Jumanji: Vitajte v džungli) ako jej opatrovateľka a Katie Sarife (Supernatural) ako ich problémová kamarátka.

Tento rok sa dočkáme až dvoch filmov z univerza The Conjuring, pretože okrem Annabelle 3 uvidíme aj Kliatbu kvíliacej ženy. Nedávno sme si pre vás totižto pripravili článok, v ktorom sme vám vysvetlili, že práve tento film je oficiálnou a priamou súčasťou hororového vesmíru. Zároveň režisér Kliatby kvíliacej ženy pripravuje aj film V zajatí démonov 3, ktorý by sme mohli vidieť už budúci rok.

No a pokiaľ sa tešíte na novú Annabelle, tak sa v kine uvidíme už 27. júna 2019!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -