FilmyTrailery

John Cena sa bude v novej komédii snažiť o to, aby jeho dcéra nestratila na stužkovej panenstvo!

Prvý trailer na Blockers

Štúdio Universal Pictures vydalo prvý trailer na ich novú, uletenú komédiu s názvom Blockers. Film bude režisérskym debutom scenáristky Kay Cannon, ktorá má na konte napríklad sériu Ladíme! (Pitch Perfect). V snímke sa pozrieme na trio rodičov, ktorých si zahrajú John CenaLeslie Mann Ike Barinholtz. Tí totižto zistia, že sa ich deti dohodli na stratení “nevinnosti” počas stužkovej. Miesto toho, aby to nechali tak, sa ich rodičia pokúsia tento sexuálny akt zastaviť pomocou všetkých síl. Samozrejme, podľa všetkého pôjde o iba o ďalšiu “sex” komédiu, ktorá to nedotiahne zrovna ďaleko.

Hlavným lákadlom je teda herecké obsadenie na čele s ženskou režisérkou, ktorá by na komédiu mohľa mať zaujímavý pohľad. Väčšinou sa predsa o takéto filmu starajú muži. O scenár filmu sa postarali mená ako Brian KehoeJim Kehoe, Jon HurwitzHayden Schlossberg a Eben Rossell. Vo filme sa okrem hlavného tria ukážu aj Kathryn Newton, Geraldine Indira Viswanathan a Gideon Adlan. Snímka by mala premiérovať už 6. apríla tohto roku.

PS: Všimli ste si logo filmu, ktoré odkazuje na slovné spojenie “Cock Blockers”? 

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár