Herné traileryTrailery

Po rokoch čakania prišiel oficiálny trailer na Borderlands 3! Kedy si ho zahráme?

Po dlhých rokoch čakania, teasovania a tonách nepodložených správ bola hra Borderlands 3 konečne oficiálne oznámená (tentoraz naozaj). Štúdio Gearbox Software pracovalo na tomto titule viac ako päť rokov a jeho developer 2K Games nám odhalil prvý nadupaný trailer.

Včera sme sa dočkali krátkeho teaseru, ktorý nám dal jasne najavo, že sa samotného odhalenia dočkáme na konferencii PAX East 2019. Hra je ešte stále vo vývoji, no ďalších informácií by sme sa mali dočkať už budúci týždeň, presnejšie 3. apríla. Predchádzajúcej časti sme sa dočkali ešte v roku 2012, takže už bolo naozaj načase. Čo všetko nám teda odhalil prvý gameplay trailer?

Borderlands 3

Zdroj: pcgamesn.com

Prvý trailer na Borderlands 3 je tu!

V prvom rade sa môžeme tešiť na štyroch úplne nových Vault Hunterov, za ktorých budeme hru môcť prejsť. Okrem nich sme však v traileri videli aj plno známych tvárí z celej Borderlands franšízy: Brick, Lilith, Maya, Mordecai, Ellie, Marcus, Tiny Tina a ďalších, ktorí budú mať v hre cameo.

Prvky Borderlands série ostávajú rovnaké – videli sme veľkých robotov, mutantov, Claptrapa, komiksovú grafiku a plno nových lokácií. Okrem iného sa môžeme tešiť aj na “viac ako miliardu zbraní“. V traileri tak samozrejme nemohli chýbať ani sprchy zeleného, modrého a fialového lootu! V neposlednom rade nám predstavili aj hlavných záporákov: Calypso dvojičky Troya a Tyrene.

Nakoniec bol oznámený aj Ultra HD Texture pack pre všetky hry – Borderlands: The Handsome Collection, Borderlands: The Pre-Sequel a Borderlands 2. Ten bude dostupný na PC, PlayStation 4 Pro a Xbox One X pre všetkých existujúcich či nových vlastníkov týchto hier. 4K texture packy budú pre všetkých dostupné už 3. apríla, kedy sa môžeme tešiť aj na bližšie informácie o samotnom pokračovaní.

Presný dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no podľa nás sa hry dočkáme okolo roku 2020. Uvidíme však, čo sa dozvieme už 3. apríla 2019!

Zdroj: polygon.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Trailer k filmu Ip Man 4: The Finale sľubuje poriadku dávku bojových umení

  SeriályTrailery

  Vieme, kedy vyjde finálna šiesta séria seriálu Bojack Horseman

  Herné traileryHry

  Hra Vivat Sloboda vás už o mesiac privíta v uliciach Bratislavy aj na PC

  Herné traileryHry

  Hra Little Hope - Pokračovanie Man of Medan sa odhaľuje v prvej ukážke

  Pridaj komentár