Šialený trailer na druhú sériu The Boys prelieva litre krvi. Superhrdinovia sa vydali na lov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Minulý rok koncom júla nás služba Amazon Prime Video príjemne potešila seriálom, ktorý si robí srandu z celého superhrdinského žánru. The Boys je presne tým osviežením, ktoré sme potrebovali pri dnešných filmoch od Marvel a DC. Seriál je adaptovaný z rovnakomennej komiksovej predlohy od tvorcov, ktorí sa postarali aj o komiksovú sériu Preacher.

V tomto svete sú hrdinovia dobrí len naoko, tvária sa pred svojimi fanúšikmi, médiami a vlastne celým svetom. Každý ich mediálny krok riadi spoločnosť Vought International, ktorej ide iba o slávu a peniaze. Reálnymi hrdinami v tomto príbehu sú “The Boys”, ktorí s nenávisťou voči hrdinom bojujú proti skorumpovanému systému.

The Boys
Zdroj: ign.com

Prvá séria nám priniesla úžasný príbeh, ktorému nechýbal humor, poriadna dráma a zároveň litre krvi. Nuž, seriál si nijakým spôsobom neberie servítok pred ústa. Každopádne, tento príbeh skončil neuveriteľne otvorene, keďže sa nedokončila ani jedna dejová linka. Ale nemusíte sa báť, druhá séria nám už klope na dvere.

Trailer na druhú sériu The Boys

Koncom júna sme sa dozvedeli, že dátum premiéry druhej série padol na 4. september 2020. Tvorca seriálu Eric Kripke ale prezradil, že sa v tento deň dočkáme len prvých troch častí. Ostatné epizódy budú totiž vychádzať na týždennej báze, takže ich neuvidíme všetky hneď v deň vydania.

Nový pohľad na druhú sériu nám ponúkol teaser trailer, ktorý načrtáva jej príbeh. Billy Butcher (Karl Urban) a zvyšok tímu The Boys sú na úteku, pretože sa superhrdinovia vydali na lov. Homelander (Antony Starr) a ostatní zostávajúci členovia The Seven sú im v pätách. Už teraz je jasné, že sa môžeme tešiť na šialenú druhú sériu, ktorá preleje litre krvi.

Novou tvárou seriálu a členkou tímu The Seven bude Stormfront, ktorú stvárňuje herečka Aya Cash. Stormfront je v komiksoch taktiež záporáčka. Medzitým sme sa dozvedeli, že by sa v tretej sérii mohol ukázať aj obľúbený herec Jeffrey Dean Morgan zo seriálu The Walking Dead. Viac si o tom môžete prečítať v článku priloženom nižšie.

Zaujal vás prvý trailer na druhú sériu The Boys? S vašimi názormi sa nezabudnite podeliť v sekcii komentárov!

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -