Robert Downey Jr. rozpráva so zvieratami v prvom traileri na film Dolittle

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Herec Robert Downey Jr. pomaly ale isto začína pracovať na tom, aby ho nemal každý zafixovaného iba ako Tonyho Starka a.k.a. Iron Mana. Veľmi dobre predsa poznáme „Harry Potter“ efekt, ktorým trpia napríklad Daniel Radcliffe, Hugh Jackman či chudák Robert Pattinson.

Downey strávil v úlohe Iron Mana dlhých 11 rokov a navždy ho s ňou budeme mať spojeného. Je priam neuveriteľné, že od roku 2014 sme ho nevideli mimo Marvel Cinematic Universe. Po piatich rokoch sa tak konečne dočká zmeny, ktorá mu určite prospeje. Je totižto hlavnou hviezdou filmu Dolittle, v ktorom stvárni známeho Dr. Johna Dolittle, ktorý sa dokáže rozprávať so zvieratami.

Film Dolittle prichádza s prvým trailerom

Pôvodne film niesol názov The Voyage of Doctor Dolittle, no pred pár dňami sme sa dočkali prvého plagátu, ktorý názov skrátil na jedno výstižné slovo. Pozrieme sa na znovuzrodenie série, ktorú kedysi preslávil herec Eddie Murphy filmami Doktor Dolittle a Doktor Dolittle 2.

Séria síce pokračovala až po piaty film, no hlavnou postavou už bola žena – Maya Dolittle. V apríli tohto roku sa film stretol s problémami pri natáčaní, ktoré viedli k dodatočným pretáčkam. Tie boli samozrejme veľmi drahé a celková suma sa tak ráta na vysokých 175 miliónov amerických dolárov. Od štúdia Universal tak očakávame nádherný film plný strhujúcich vizuálnych efektov.

Predsa len, CGI je v tomto filme viac ako dôležité. Doktora Dolittle počas jeho cesty totiž stretávajú rôzne zvieratá ako gorila, kačka, pštros, polárny medveď či papagáj. Dodatočné herecké obsadenie sa skladá z mien Antonio Banderas, Michael Sheen a Jim Broadbent.

Ešte väčším lákadlom sú však herci, ktorí svoje hlasy prepožičali zvieratám – Rami Malek, John Cena, Emma Thompson, Kumail Nanjiani, Octavia Spencer, Harry Collett, Marion Cotillard, Frances de la Tour, Carmen Ejogo, Ralph Fiennes, Selena Gomez, Tom Holland a Craig Robinson. Bolo by hriechom tento film sledovať s dabingom…

Čo hovoríte na prvú ukážku z filmu Dolittle? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -