Monštrá povstali proti kráľovi! Prvý trailer na film Godzilla: King of the Monsters nás láka na obrovskú deštrukciu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Long Live The King. Tak hovoria slová vôbec prvého traileru na očakávané pokračovanie Godzilly z roku 2014. Je to naozaj tak, kráľ môže byť predsa iba jeden a medzi monštrami to platí rovnako. Vo filme Godzilla: King of the Monsters totižto okrem gigantického plaza povstanú ďalšie tri monštrá. Presnejšie pôjde o trojhlavého „draka“ Kráľa Ghidorah, gigantickú moľu Mothra a pterodaktyla pripomínajúce monštrum Rodan. Všetky tieto ohavnosti spája spoločný cieľ – Nikdy nekončiaca deštrukcia planéty Zem. Kedysi to bol iba mýtus, no teraz tieto staroveké tvory opäť povstali a proti nim bude stáť legendárne meno, ktoré už asi veľmi dobre poznáte. Godzilla.

Comic-Con trailer na film Godzilla: King of the Monsters je tu!

O pôvodný film z roku 2014 sa postaral režisér Gareth Edwards (Rogue One: A Star Wars Story), pričom išlo o naozaj kvalitný a dobre hodnotený počin. Každopádne, pri pokračovaní sedí na režisérskej stoličke Michael Dougherty (X-Men: Apocalypse). Dúfame, že to filmu neuškodí. Ako je vidieť už zo samotného traileru, film je plný známych tvárí. V hlavných úlohách sa ukážu mená ako Millie Bobby Brown (Stranger Things), Vera Farmiga (V zajatí démonov), Kyle Chandler (Miesto pri mori) alebo Ken Watanabe (Posledný samuraj). Herecké obsadenie doplní Sally Hawkins (Podoba vody), Bradley Whitford (Uteč), Thomas Middleditch (Silicon Valley), Charles Dance (Game of Thrones), O’Shea Jackson Jr. (Straight Outta Compton), Aisha Hinds (Star Trek: Do temnoty) a Zhang Ziyi (Gejša).

Ja osobne sa z prvého traileru veľmi teším, napätie z neho by sa predsa dalo krájať. Všetko však uvidíme až 31. mája 2019, kedy sa film dostane do kín. Univerzum bude neskôr v roku 2020 pokračovať filmom Godzilla vs Kong, kde prebehne naozajstný súboj o post kráľa monštier. Nezabudnite si teda pozrieť aj film Kong: Ostrov lebiek (2017), ktorý taktiež patrí do tohto sveta.

Tak čo, tešíte sa na očakávané pokračovanie legendárnej Godzilly?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -