Hobbs & Shaw sú pripravení bojovať v prvom traileri na film zo série Rýchlo a zbesilo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako ste určite postrehli, sériu Rýchlo a zbesilo už v lete čaká prvý vedľajší film s názvom Hobbs & Shaw. Hlavnými aktérmi budú samozrejme Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham, ktorí mali medzi sebou vo filmoch Rýchlo a zbesilo 7 a Rýchlo a zbesilo 8 naozaj úžasnú chémiu.

Kvôli vzniku tohto projektu sa dokonca odložilo aj natáčanie snímky Rýchlo a zbesilo 9, s čím niektorí herci zo série naozaj neboli spokojní. Štúdio Universal tak rozhádalo celý herecký ansábel za vidinou peňazí, čo samozrejme má svoje dôsledky. Jedným z príkladov je fakt, že sa Dwayne v ôsmom pokračovaní série už neukáže.

Prvý trailer na film Hobbs & Shaw

Každopádne, vráťme sa k očakávanému filmu, ktorý dostal oficiálny názov „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, alebo skrátene len Hobbs & Shaw. Nedávne informácie potvrdili, že sa prvého traileru dočkáme počas zápasu Super Bowl LIII. Včerajší teaser na Dwayne-ovom Instagrame však oznámil, že ho uvidíme o pár dní skôr.

Svojej slávy sa trailer samozrejme dočká aj počas zápasu, no fanúšikovia majú tú možnosť vidieť ho už dnes. Predsa len, Johnson a Statham tento film propagujú už niekoľko mesiacov prostredníctvom rôznych fotiek a príspevkov. Poďme sa teda pozrieť na to, čo o filme vlastne vieme.

Hlavným záporákom bude postava menom Brixton, ktorého stvárnil Idris Elba. Okrem iného uvidíme aj filmovú sestru Jasona Stathama, Hattie Shaw, ktorú si strihla herečka Vanessa Kirby. Podľa všetkého by malo ísť o agentku vládnej agentúry MI-5. Veľmi dôležitou súčasťou filmu bude aj rodina Luke-a Hobbsa (Dwayne Johnson), ktorá žije na ostrove Samoa.

Jeho štyria bratia vlastnia autoservis Hobbs Customs, ktorý kedysi slúžil na ilegálne záležitosti. Dnes však ide o legálny biznis, založený na stavaní a doručovaní starožitných áut po celom svete. Jedného z jeho bratov stvárnila wrestlingová hviezda Roman Reigns, ktorého sme mohli vidieť aj na jednej z fotiek.

Pôvodne sa tvorcovia snažili o to, aby túto úlohu stvárnil Jason Momoa (Aquaman). Ten mal však denník plný iných natáčaní. Dwayne Johnson ale sľúbil, že si v ďalšom „Hobbs“ filme jeho brata naozaj musí zahrať.

Podľa jeho slov sa tak máme tešiť na najväčší rozhodujúci boj v sérii Rýchlo a zbesilo. Nuž, ide o akčnú letnú popcornovku, ktorá bezpochyby zarobí obrovské peniaze. Presvedčte sa ale sami v prvom traileri, ktorý nájdete vyššie!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -