FilmyTrailery

Dostal Heath Ledger poriadnu konkurenciu? Prvý trailer na film Joker je na svete!

Prvý trailer na film Joker

Po obrovskom ošiali od Marvelu a ich posledným trailerom na Avengers: Endgame útočí na divákov aj značka DC. Síce sa ich plány rapídne zmenili, keďže už nebudú vytvárať spoločný filmový vesmír ako MCU, ich samostatné projekty ako Joker môžu byť veľmi úspešné. Keď sme sa však prvýkrát o tomto filme dopočuli, mnohí z nás boli na vážkach.

Potrebuje postava ako Joker svoju vlastnú snímku? Vieru v tento projekt nám totiž dodalo len obsadenie, keďže ikonický make-up si na seba nasadil bravúrny herec Joaquin Phoenix. Plnú vieru sme však nadobudli práve teraz, s vydaním nového traileru. DC má s týmto filmom očividne úplne iný zámer ako sme si mysleli, a po tejto ukážke veríme, že z tohto môže byť obrovské komiksové prekvapenie.

Vyzerá to tak, že Warner Bros. sa trafilo do čiernej a zatiaľ spĺňa aj sľuby o tom, že to bude tónom pripomínať filmy ako Taxi Driver a Requiem for a Dream. Joaquin Phoenix v tejto roli zatiaľ úplne vyniká a podľa nás môžeme od neho čakať ďalší ohromný výkon, keďže už jeho samotný smiech nám na celom tele vytvoril husiu kožu.

Popri Phoenixovi sa ešte ukážu herci Robert De Niro, Zazie Beetz, Douglas Hodge a Brett Cullen. Na režisérske kreslo zasadol Todd Phillips, ktorý sa môže pýšiť svojimi temnými komédiami Vo štvorici po opici. Ako teda dopadne jeho komiksový debut o milovanom Princovi zločinu, to sa v našich kinách dozvieme už 3. októbra.

Joker plagát

Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na prvý trailer k filmu Joker? Bude podľa vás Joaquin Phoenix v tejto roli skvelý? Čo od filmu čakáte? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Bad Boys ovládli svetové kiná: Zopakujú úspech aj na Slovensku?

  Filmy

  Režisér nového dokumentárneho filmu spomína, ako Attila Végh pochyboval pred zápasom storočia

  Filmy

  John Cena nám odhalil prvých 10 minút DC filmu Suicide Squad 2

  Filmy

  Prezradil nám film The Eternals jeden z najväčších spoilerov Marvel Cinematic Universe?

  Pridaj komentár