Prvý trailer na film Labyrint 3: Smrteľná liečba ukazuje Thomasa, ktorý sa snaží zachrániť svojich kamarátov a nájsť liek!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý trailer na film Labyrint 3: Smrteľná liečba

Iba 3 dni dozadu sme Vám priniesli článok o prvých oficiálnych fotkách z posledného filmu série Labyrint/Maze Runner s podtitulom Smrteľná liečba/Death Cure. Tie prišli aj s oznamom, že prvý trailer uvidíme už o pár dní. Tak sa aj stalo a prvé ukážky z tretieho Labyrintu sme videli počas príchodu finálnej epizódy seriálu Teen Wolf. Tie vyzerajú presne tak, ako sme čakali – niečo medzi post-apokalyptickým Mad Maxom a futuristickým sci-fi. Herec Dylan O´Brien vyzerá byť v pohode a my sme radi, že sa po jeho nehode na natáčaní zotavil tak rýchlo (viac TU). Dámy a Páni, štúdio 20th Century Fox vypustilo prvý trailer na posledného Maze Runnera!

Kedy sa filmu teda konečne dočkáme?

Na túto otázku máme bohužiaľ nepeknú odpoveď. Americká premiéra sa bude konať 26. januára 2018, v Česku sa filmu dočkajú 25. januára 2018 no a my na Slovensku si Labyrint pozrieme až 15. februára 2018. Ako sa však hovorí – na dobré sa oplatí čakať a  my tak dúfame, že film dopadne výborne. Trilógiu uzavrú herecké mená ako Dylan O´Brien (Americký zabijak), Kaya Scodelario (Piráti Karibiku 4), Nathalie Emmanuel (Rýchlo a Zbesilo) alebo Walton Goggins (Osem Hrozných). Mnohí sa možno pýtate, o čom vlastne trojka bude. Odklon od knihy vyzerá byť značný, no Thomas bude mať aj tak plné ruky zachraňovaním svojich kamarátov a hľadaním lieku.

“V epickom finále ságy Labyrint, Thomas vedie jeho skupinu Flekárov na ich poslednú a najnebezpečnejšiu misiu vôbec. Aby zachránil jeho kamarátov, musí preniknúť do legendárneho Posledného Mesta, labyrintu, ktorý je ovládaný CHAOSom a zdá sa byť najnebezpečnejším zo všetkých labyrintov. Každý, kto to prežije, dostane odpovede na otázky ktoré si Flekári pokladali od prvého príchodu do labyrintu.”

Labyrint 3: Smrteľná Liečba
Dylan O´BrienZdroj: buzzfeed.com
Labyrint 3: Smrteľná Liečba
Zdroj: mtv.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -