Milla Jovovich loví smrtiace monštrá v prvom traileri na adaptáciu hry Monster Hunter

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio Sony Pictures nedávno vydalo krátku ukážku na filmovú adaptáciu japonskej hry Monster Hunter. Vtedy šlo len o ochutnávku, no dnes máme dostupný celý prvý trailer, ktorý vyzerá… no, presvedčte sa sami. Film opäť spojí herečku Millu Jovovich s jej reálnym manželom Paulom W.S. Andersonom, ktorý sedí na režisérskej stoličke.

Spolupráca tejto dvojice nám kedysi priniesla celú filmovú sériu Resident Evil, na ktorú by sme najradšej zabudli. A vyzerá to tak, že kliatba filmových adaptácií herných predlôh neopustí režiséra ani tentokrát. Ten sa aj napriek tomu cíti v akčnom žánri ako doma – na konte má aj filmy Horizont udalostíMortal KombatVotrelec vs. Predátor či sériu Rallye smrti.

monster hunter
Zdroj: bloody-disgusting.com

Prvý trailer na film Monster Hunter

Bude veľká škoda, ak film nakoniec pošpiní meno obľúbenej hernej franšízy od japonského Capcom, ktorá má dodnes päť hlavných častí a hneď niekoľko vedľajších titulov. Nuž, výsledku sa dočkáme už 30. decembra 2020, čo je vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete naozaj odvážne. Pôvodne bola premiéra preložená až na apríl 2021, no tvorcovia sa z nejakého dôvodu rozhodli pre skorší dátum vydania.

V hlavnej úlohe sa ukáže Milla Jovovich ako Lt. Artemis a sekundovať jej bude herec Tony Jaa (Ong-bak). Ich tím bude doplnený hereckými menami T.I.Diego Boneta Meagan Good. Spolu sa ocitnú na nepriateľskom a neznámom území, v ktorom na každom rohu číhajú monštrá s jediným poslaním – zabiť. Dokážu prežiť v tomto nehostinnom území, kde ich na každom kroku čaká smrť?

Prvý trailer síce láka na epickú akciu plnú smrtiacich monštier, no vo finále to vyzerá veľmi lacne a béčkovo. Ale nebudeme film odsudzovať ešte pred tým, ako si ho na prelome decembra a januára pozrieme na veľkom plátne (ak budú kiná na Slovensku opäť otvorené). Vôbec by sme sa však nebránili tomu, keby Sony Pictures vydalo film digitálne, rovnako ako pri ich tohtoročnom superhrdinskom titule Bloodshot.

Čo hovoríte vy na prvý trailer na film Monster Hunter? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -