Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Najčítanejšie za 7 dní

Snímka Vlak do Pusanu z roku 2016 prekvapila mnohých filmových fanúšikov. Príbeh o jednej ceste vlakom nám ukázala viac, než mnoho iných hollywoodskych veľkofilmov. Keďže sa jedná o kórejskú produkciu, tak si režisér nedával servítok pred ústa a naozaj sa na filme poriadne „vyjašil“. Po 4 rokoch dostávame trailer na film Peninsula.

Podľa najnovších detailov, ktoré prezradil režisér Yeon Sang-ho, nebude film priamo nadväzovať na jeho prvú časť. Film sa však bude odohrávať štyri roky po udalostiach prvého filmu a bude súčasťou toho istého sveta. Trailer nám však napovedá, že sa bude jednať o zásadne odlišný film, než bol jeho predchodca. Presvedčte sa o tom sami!

Trailer na film Peninsula nám odhaľuje život po apokalypse

Trailer nám v každej sekunde ukazuje, ako moc je tento film odlišný od ostatných zombie filmov. Poriadna dávka strachu kombinovaná s dynamickou akciou a nádejným hereckým obsadením a máme tu nové hororové majstrovské dielo. Od filmu Vlak do Pusanu je to obrovský skok, pretože tam bol režisér rámcovaný jedným vlakom, zatiaľ čo tu má k dispozícii rovno celý polostrov.

Hviezda Gang Dang-won by si mal vo filme zahrať bývalého vojaka s menom Jung-Seok. On a mnohí ďalší dokázali uniknúť z polostrova, ktorý sa časom premenil na pustatinu, kde vládnu zombie. Jedného dňa však dostane misiu, na ktorej sa musí vrátiť na polostrov a získať tam niečo. Keď sa však vracia späť, tak sa ocitne pod útokom, pričom zistil, že sa na polostrove nachádzajú ďalší zdraví ľudia.

Trailer na film Peninsula
Zdroj: movieweb.com

Ešte viac akcie

Prvý film bol nečakane veľmi úspešný. Práve preto si režisér k sebe prizval ľudí, ktorí mu dopomohli k tomuto úspechu. Tvorcovia však sľubujú omnoho viac, ako tomu bolo pri prvom filme. Koniec koncov majú k dispozícii väčší rozpočet a zrejme ho podľa traileru aj poriadne využili.

Je teda veľmi pravdepodobné, že film Vlak do Pusanu 2: Peninsula prekoná svojho predchodcu. Uvidíme však, že aký kus príbehu nám film odhalí tentokrát, pretože režisér sľubuje, že to nebude naposledy, čo nazrieme do tohto sveta, ktorý vytvoril. Ak všetko pôjde tak, ako má, a situáciu neskomplikuje koronavírus, tak sa na film môžeme tešiť už tento tok!

Videli ste film Vlak do Pusanu? Tešíte sa na jeho pokračovanie? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -