Rebecca trailer: Lily James a Armie Hammer v prerábke Hitchcockovej klasiky pre Netflix

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bolo potrebné prerábať klasickú snímku Rebecca legendárneho režiséra Alfreda Hitchcocka? Pravdepodobne nie. Pozrieme si prerábku snímky Rebecca legendárneho režiséra Alfreda Hitchcocka? Určite áno. Ešte v roku 1940 išlo o vôbec prvý americký projekt tohto veleznámeho filmára. Adaptoval tak rovnomennú novelu spisovateľky Daphne du Maurier.

O osemdesiat rokov neskôr prichádza streamovacia služba Netflix, ktorá nakrútila remake verziu tejto klasiky. Remake verziu, ktorá vôbec nevyzerá zle. Nová adaptácia totiž do hlavných úloh obsadila talentovanú dvojicu Armie Hammer (Daj mi tvoje meno) a Lily James (Baby Driver). Nižšie nájdete prvý trailer, ktorý nám sľubuje dobovú jazdu a kvalitný psychologický thriller.

Prvý trailer na film Rebecca

Príbeh sa zameria na krásnu postavu herečky Lily James, ktorá prichádza na Francúzsku riviéru. Tam stretáva bohatého a aristokratického, čerstvého vdovca Maxima de Wintera (Armie Hammer). Dvojica sa čoskoro zamiluje, zasnúbi a Rebecca sa rýchlo stáva druhou pani de Winter. Maxim ju tak berie do Manderley, svojho veľkého sídla na pobreží Anglicka.

Tam už čaká pani Danvers (Kristin Scott Thomas), ktorá si bola s prvou manželkou Maxima veľmi blízka a zjavne je ňou ešte stále posadnutá. Tam veci začínajú naberať na obrátkach. Manželstvo Rebeccy a Maxima prechádza veľkou skúškou, keď sa v sídle začnú diať zvláštne veci a odhaľovať rôzne tajomstvá. Akú rolu v tom zohráva prvá pani de Winter?

Rebecca
Zdroj: whatsontv.co.uk

Nuž, to sa dozviete už 21. októbra, kedy film dorazí na streamovaciu službu Netflix. Réžiu mal tentokrát na starosti Ben Wheatley, ktorý má na konte menej známe projekty ako High-Rise alebo Zoznam smrti. Jeho kariéra sa však nepochybne rozbieha, keďže v budúcnosti nakrúti pokračovanie filmu Tomb Raider s Aliciou Vikander.

Pracovať bude zo scenáru od Jane Goldman, Joe Shrapnela a Anny Waterhouse. Technicky sa nejedná o striktnú prerábku snímky z roku 1940, film treba brať skôr ako ďalšiu adaptáciu. Ísť v šľapajach kultového Alfreda Hitchcocka predsa nemôže byť jednoduchou úlohou.

Ste na výsledný produkt zvedaví rovnako ako my? Páčil sa vám prvý trailer na film Rebecca? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -