Jake Gyllenhaal vs. Conor McGregor. Brutálny film o UFC odhaľuje prvý trailer

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý trailer na film Road House

Štúdio Amazon MGM odhaľuje prvý trailer na brutálny remake filmu Road House, ktorý si z roku 1989 pamätáme skôr pod názvom Hrozba smrti. Ikonického Patricka Swayzeho v hlavnej úlohe nahradí Jake Gyllenhaal. Na streamovaciu službu Amazon Prime Video dorazí 21. marca 2024.

Jake Gyllenhaal stvárňuje niekdajšieho bojovníka najvyššej MMA organizácie UFC, ktorý sa nedokáže zmieriť s koncom svojej kariéry. Ako vyhasnutá hviezda nemá peniaze a spáva vo svojom aute, kde ho nájde majiteľka floridského motorestu (Jessica Williams).

Ponúkne mu prácu vyhadzovača, čo ho vtiahne priamo do vojny medzi banditmi a motorkármi. Motorest sa zároveň potýka s problémom, keď ho chce developer zbúrať a miesto neho postaviť rezort pre zazobancov.

Jednou z hlavných hviezd sa stane bývalý šampión UFC Conor McGregor, pre ktorého pôjde o prvú hereckú úlohu. Samozrejme, že si svoje bojové schopnosti zmeria aj s postavou Jakea Gyllenhaala, Daltonom. Chýbať nebude ani romantická stránka, jeho milostný záujem stvárni Portugalka Daniela Melchior (Rýchlo a zbesilo 10, Strážcovia Galaxie 3).

Režisér protestuje proti štúdiu Amazon

Režisérom projektu je nemenej známy Doug Liman, ktorý má na konte akčné megahity ako Na hrane zajtrajška či Agent bez minulosti. Ten však oznámil, že sa premiéry svojej novinky na filmovom festivale SXSW nezúčastní ako protest proti Amazonu. Nie je spokojný s tým, že Road House preskočí premiéru v kinách a poputuje priamo na ich streamovaciu službu.

„Keď Road House otvorí filmový festival SXSW, nezúčastním sa ho. Film je fantastický, možno môj najlepší, a som si istý, že zrúti celý dom a možno prinúti publikum tancovať na svojich miestach počas záverečných titulkov. Ale ja tam nebudem.

Mojím plánom je ticho protestovať proti rozhodnutiu Amazonu vydať na stream film, ktorý bol tak jasne vytvorený pre strieborné plátno. Ale Amazon ubližuje oveľa viac ako len mne a môjmu filmu. Ak nebudem hovoriť o Amazone ja, kto bude?“

Herecké obsadenie doplnia mená ako Billy Magnussen (Nie je čas zomrieť), Lukas Gage (Biely lotos), či Gbemisola Ikumelo (Veľké víťazstvo).

Pozreli by ste si film Road House radšej na veľkom plátne? Dáte mu šancu aj na streamingovej platforme Prime Video? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: variety.com, deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -