Detektív Hercule Poirot je späť v prvom traileri na film Smrť na Níle. Nechýba ani zvodná Gal Gadot

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Detektív Hercule Poirot je späť

Režisér Kenneth Branagh je späť a po jeho tohtoročnom sklamaní Artemis Fowl musí opäť obhájiť svoje kvality. To preňho určite nebude predstavovať veľký problém, keďže jeho adaptácia príbehu autorky Agathy Christie z roku 2017 dopadla úžasne. Máme tým na mysli film Vražda v Orient Expresse, ktorý bol nabitý špičkovým hereckým obsadením, ktoré ako belgický detektív Hercule Poirot viedol on sám.

Po veľkom úspechu jeho adaptácie sme sa dozvedeli, že nadchádzajúcim filmom v sérii bude Smrť na Níle. Jedná sa o ďalší príbeh od britskej autorky, ktorý bol predtým sfilmovaný v roku 1978. Po dlhom čakaní sme sa tak konečne dočkali prvého traileru, ktorý opäť odhaľuje hviezdny herecký ansámbel.

Smrť na Níle
Zdroj: vulture.com

Gal Gadot, Letitia Wright, Armie Hammer, Annette Bening, Ali Fazal, Sophie Okonedo, Tom Bateman, Emma Mackey, Dawn French, Rose Leslie, Jennifer Saunders a Russell Brand. Tieto mená budú zapletené do nového prípadu detektíva Hercule Poirota, ktorého úlohu si opäť zopakuje režisér Kenneth Branagh.

Tentokrát sa príbeh zameria na milostný trojuholník, ktorý nečakane skončí vraždou. Renomovaný detektív si tak ani nestihne užiť dovolenku v Egypte a musí rozlúsknuť ďalší mysteriózny prípad. Táto novela vznikla v roku 1937 a jej filmová verzia z roku 1978 obsahovala mená ako Peter Ustinov, Bette Davis, Mia Farrow, Jane Birken, Angela Lansbury, David Niven a Maggie Smith.

Prvý trailer na film Smrť na Níle

Ešte v roku 2017 režisér/herec Kenneth Branagh hovoril o nápade, že vytvorí „filmový vesmír“ inšpirovaný príbehmi Poirota od Christie. Ako predloha mu môže poslúžiť 66 kníh a niekoľko krátkych príbehov a divadelných hier. Materiálu má teda dostatok a my veríme, že sa úspech dostaví aj filmu Smrť na Níle.

Prvý film Vražda v Orient Expresse si totiž z rozpočtu 55 miliónov amerických dolárov dokázal zarobiť úžasných 352 miliónov dolárov. Jeho scenárista Michael Green chytil pero do ruky aj tentokrát. Každopádne, tou najlepšou správou je, že film od štúdia 20th Century Studios má dátum premiéry naplánovaný na 23. október 2020.

Smrť na Níle
Zdroj: en.wikipedia.org

Tešíte sa na očakávané pokračovanie? Ako sa vám pozdáva prvý trailer na film Smrť na Níle? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -