FilmyTrailery

Reštart série Saw prichádza. Pozrite si prvý trailer na horor Spiral s Chrisom Rockom a Samuel L. Jacksonom

Režisér James Wan počas svojej kariéry odštartoval hneď niekoľko úspešných hororových sérií. Medzi ne patria V zajatí démonov, Insidious a samozrejme aj jeho legendárna prvotina Saw: Hra o prežitie. Z tohto krvavého filmu sa po obrovskom úspechu stala séria s ďalšími siedmymi časťami.

rewind_oscary2020-BANNER DO CLANKOV

Režisér James Wan – Majster hororu, ktorý pomaly ale isto prechádza ku komiksovkámBohužiaľ, kvalita týchto filmov klesala s každou ďalšou časťou a nakoniec sme sa zastavili pri titule Jigsaw z roku 2017. Vtedy si štúdio Lionsgate uvedomilo, že prišiel čas na zmenu a pomyselný reštart celej série. V tú správnu chvíľu tak prišiel komik Chris Rock, ktorý sa chytil iniciatívy a vymyslel nový príbeh. Dnes tu teda máme prvý trailer na film Spiral: From the Book of Saw.

Spiral: From the Book of Saw

Zdroj: reddit.com

Prvý trailer na film Spiral: From the Book of Saw

Jedná sa o reboot série Saw, no motívy ostávajú rovnaké. V hlavnej úlohe sa ukáže vyššie spomenutý Chris Rock, ktorý stvárni detektíva vyšetrujúceho veľmi zvláštny prípad. Vedľajšiu úlohu si strihne Samuel L. Jackson, ktorého legendárne “Motherfucker” nebude chýbať ani v tomto filme.

Rock je policajným detektívom, ktorý vyšetruje sériu podivných zločinov, zatiaľ čo Jackson stvárňuje jeho otca. Pridá sa k nim aj herec Max Minghella ako William Schenk, Rockov partner a Marisol Nichols ako kapitánka Angie Garza, Rockova šéfka. Z prvého traileru sme zatiaľ nezistili, či bude hlavným antagonistom opäť John Kramer známy aj ako Jigsaw.

O produkciu sa postarajú Mark Burg a Oren Koules, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s filmovou sériou Saw. Na režisérskom kresle sedí Darren Lynn Bousman, ktorý v minulosti zrežíroval tie najúspešnejšie časti série – Saw II, Saw III a Saw IV. Scenár napísali Pete Goldfinger a Josh Stolberg, ktorí vychádzali z príbehu vymyslenom Chrisom Rockom.

Ten sa zároveň ukáže ako výkonný producent spolu s Danielom Heffnerom a pôvodnými tvorcami série Saw, Jamesom Wanom a Leighom Whannellom. V poradí deviaty film zo série uvidíme v kinách už 15. mája 2020.

Myslíte si, že tento film opäť oživí túto legendárnu hororovú sériu? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár