Prvý trailer na film ‘Summer of ’84’ vyzerá ako Stranger Things, ibaže príšery nahradil sériový vrah!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ máte radi atmosféru filmov a noviel Stephena Kinga a páčil sa Vám seriál Stranger Things alebo filmy ako To a Super 8, ste tu správne. Spojenie režisérov François Simard, Anouk Whissell, a Yoann-Karl Whissell pod názvom RKSS Film totižto privedú na svet podobne ladený film. V roku 2015 sa práve toto trio postaralo o réžiu snímky Turbo Kid, ktorá sa dočkala pomerne pozitívnych hodnotení. Tento rok nám prinesú thriller s názvom Summer of ’84 a ako naznačuje samotný názov, film bude zasadený do 80. rokov – Nehovoriac o partičke tínedžerov na bicykloch. Tento retro-thriller však vymení príšery a klaunov za reálneho sériového vraha.

Summer of ’84
Zdroj: collider.com

Prvý trailer na film Summer of ’84

Poznáte to – partička mladých tínedžerov, s ktorými hádžu hormóny a cez nudné leto dokážu myslieť iba na to, s ktorou susedkou by si to najradšej rozdali. Všetko sa však zmení v ten moment, keď zistia, že sa v ich susedstve nachádza sériový vrah, ktorého prezývajú Cape May Killer. Najhoršie na tom je, že 15-ročný Davey je presvedčený o tom, že vrahom je jeho sused od vedľa – Slobodný policajný dôstojník. Davey tak presvedčí svojich kamarátov, že musia tento prípad vyšetriť a odhaliť skutočného vraha. Mohol by mať Davey pravdu, alebo ide iba o jeho prehnanú predstavivosť? Odpoveď na túto otázku však asi dostaneme až vo filme. 

Summer of ’84
Zdroj: collider.com

Pravdepodobne tak pôjde o temnejší a zamotanejší príbeh, ktorý bude hraničiť s hororom. Stále však ide o návrat do obľúbených 80. rokov – Synthový podmaz pridá filmu na zábave, vzrušení a stupňujúcom sa nebezpečenstve. O scenár filmu sa postarali Matt Leslie a Stephen J. SmithSummer of ’84 obsadil mená ako Rich SommerTiera SkovbyeGraham VerchereJudah LewisCaleb Emery, a Cory Gruter-Andrew. Svoj debut zažije film na festivale Sundance, rovnako ako tomu bolo pri filme Turbo Kid. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa vlastne dostane ku nám a do celého sveta.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah