Prvý trailer na film ‘Summer of ’84’ vyzerá ako Stranger Things, ibaže príšery nahradil sériový vrah!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ máte radi atmosféru filmov a noviel Stephena Kinga a páčil sa Vám seriál Stranger Things alebo filmy ako To a Super 8, ste tu správne. Spojenie režisérov François Simard, Anouk Whissell, a Yoann-Karl Whissell pod názvom RKSS Film totižto privedú na svet podobne ladený film. V roku 2015 sa práve toto trio postaralo o réžiu snímky Turbo Kid, ktorá sa dočkala pomerne pozitívnych hodnotení. Tento rok nám prinesú thriller s názvom Summer of ’84 a ako naznačuje samotný názov, film bude zasadený do 80. rokov – Nehovoriac o partičke tínedžerov na bicykloch. Tento retro-thriller však vymení príšery a klaunov za reálneho sériového vraha.

Summer of ’84
Zdroj: collider.com

Prvý trailer na film Summer of ’84

Poznáte to – partička mladých tínedžerov, s ktorými hádžu hormóny a cez nudné leto dokážu myslieť iba na to, s ktorou susedkou by si to najradšej rozdali. Všetko sa však zmení v ten moment, keď zistia, že sa v ich susedstve nachádza sériový vrah, ktorého prezývajú Cape May Killer. Najhoršie na tom je, že 15-ročný Davey je presvedčený o tom, že vrahom je jeho sused od vedľa – Slobodný policajný dôstojník. Davey tak presvedčí svojich kamarátov, že musia tento prípad vyšetriť a odhaliť skutočného vraha. Mohol by mať Davey pravdu, alebo ide iba o jeho prehnanú predstavivosť? Odpoveď na túto otázku však asi dostaneme až vo filme. 

Summer of ’84
Zdroj: collider.com

Pravdepodobne tak pôjde o temnejší a zamotanejší príbeh, ktorý bude hraničiť s hororom. Stále však ide o návrat do obľúbených 80. rokov – Synthový podmaz pridá filmu na zábave, vzrušení a stupňujúcom sa nebezpečenstve. O scenár filmu sa postarali Matt Leslie a Stephen J. SmithSummer of ’84 obsadil mená ako Rich SommerTiera SkovbyeGraham VerchereJudah LewisCaleb Emery, a Cory Gruter-Andrew. Svoj debut zažije film na festivale Sundance, rovnako ako tomu bolo pri filme Turbo Kid. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa vlastne dostane ku nám a do celého sveta.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -