Pozrite si prvý trailer na film Tenet od režiséra Christophera Nolana!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Christopher Nolan nás neprestáva udivovať ani pri jeho jedenástom celovečernom filme. Už budúci rok totiž uvidíme jeho ďalší originálny príbeh, tentokrát s názvom Tenet. Veľa toho o ňom síce nevieme, no malo by ísť o „akčný epos, ktorý sa vyvíja zo sveta medzinárodnej špionáže.

Znamenať to môže čokoľvek, no podľa všetkého sa bude film zahrávať s konceptom času. To by predsa nebol Nolan, keby nám opäť nepomotal rozum. Tenet sa do slovenských kín dostane až 16. júla 2020, no režisér nám prvý trailer naservíroval už dnes. Teda nie doslova nám, no šikovným patrí svet. Prvá ukážka sa totiž premietala v kinách pred filmom Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw!

Tenet
Zdroj: koolimagesgallery.blogspot.com

Prvý trailer na film Tenet je tu!

Diváci teda ani netušili, akú prídavnú hodnotu bude mať ich návšteva kina. Tí šikovnejší si samozrejme ukážku natočili a zdieľali ju s celým svetom, aby sme si ju mohli užiť aj my. Kvalita je naozaj kvalitná a veríme, že trailer už čoskoro vyjde aj oficiálnou cestou.

Každopádne, režisérovi a aj celému štúdiu muselo byť jasné, že sa ukážka ihneď dostane na internet. Pravdepodobne tak ide o zákernú taktiku, aby sa o filme rozprávalo čo najviac! Nuž, podarilo sa. Doposiaľ sme o filme nevedeli takmer nič – iba to, že herec Robert Pattinson musel byť pri čítaní scenáru zamknutý v miestnosti. A ako sa hovorí, zakázané ovocie chutí najlepšie!

Tenet Teaser from ChristopherNolan

40 sekundová ukážka nám toho tiež neprezrádza veľa. Jediným hercom v nej je John David Washington, ktorý sa pozerá na diery po guľkách v skle, beží a bije sa. Čo to má všetko znamenať a aký to má súvis? To vôbec netušíme. Ale musíme uznať, že sa naozaj neuveriteľne tešíme.

V ukážke ešte vidíme slogany ako „Prišiel čas na nový druh misie“ a „Prišiel čas na nového protagonistu„. Na konci vidíme logo TENƎꓕ, ktoré sa točí v protismere hodinových ručičiek. Zatiaľ to vyzerá ako James Bond, ktorý bude cestovať v čase…

Okrem režisérových veteránov Michaela Caina (Temný rytier) a Kennetha Branagha (Vražda v Orient Expresse) vo filme uvidíme aj tváre ako John David Washington (BlacKkKlansman), Robert Pattinson (Súmrak), Elizabeth Debicki (Strážcovia Galaxie 2), Aaron Taylor-Johnson (Godzilla) a ďalších.

Tak čo, ako ste porozumeli prvému traileru? Vaše názory a teórie nám môžete napísať do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -