Akcia, nostalgia a vražedné roboty – Pozri si prvý trailer na film Terminátor: Temný osud!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prvý trailer na film Terminátor: Temný osud (6) je tu! Táto legendárna filmová séria začala ešte v roku 1984, kedy nám James Cameron priniesol príbeh, ktorý nás vydesil, ohromil a pobavil. Séria s ikonickým hercom Arnoldom Schwarzeneggerom na čele sa odvtedy formovala rôznymi smermi. Druhý diel s podtitulom „Deň zúčtovania“ je klasikou, ktorú videl hádam každý filmový fanúšik. Taktiež je všeobecne uznávanou najlepšou časťou celej série.

Žiaľ, od vydania filmu Terminátor 2 (1991) šla séria postupne dolu vodou. To by však už onedlho mala zmeniť novinka Terminátor: Temný osuduž 6. diel tejto série! Ako totižto vieme už celkom dlho, pripravovaný počin bude mať skvelé obsadenie a zaujímavý príbeh.

Zdroj: moviezone.cz

Trailer na film Terminátor: Temný osud

Prečo sa teda fanúšikovia na tento počin tešia aj po viacerých sklamaniach? Nuž, je na to hneď niekoľko dôvodov. Tým najväčším však je fakt, že je opisovaný ako pokračovanie ikonického Terminátora 2. Príbeh by nás mal zaviesť úplne inam než posledné časti, ktoré sa nestretli s najlepšími diváckymi reakciami. Viac vám už však prezradí samotný trailer, ktorý nájdete nižšie.

Jedným z ďalších dôvodov, prečo by sme sa mali tešiť, je už vyššie spomenuté herecké obsadenie. Áno, je to naozaj tak – Linda Hamilton je späť ako Sarah Connorová! V tejto úlohe ju uvidíme prvýkrát po 28 rokoch. Veľký návrat bude mať aj Arnold Schwarzenegger ako T-800, ktorý by mal opäť dostať viac priestoru. Túto dvojicu doplnia nové hlavné postavy, ktoré stvárnia mená ako Mackenzie Davis, Natalia Reyes a Diego Boneta. Pridá sa k nim Gabriel Luna, ktorý sa stane novým Terminátorom. 

Veľkolepý návrat ku sláve sa koná aj za kamerou. James Cameron sa totižto tento raz viac zapojil do vývoja filmu a figuruje ako producent. Pomáha tak usmerniť príbeh, ktorý režíruje skvelý Tim Miller (Deadpool). Sme teda naozaj zvedaví, či sa im to podarí!

Mohlo by vás zaujímať: Terminátor 2 mal veľmi odlišného záporáka!

Zdroj: birthmoviesdeath.com

Ako sa vám prvý trailer na film Terminátor: Temný osud páčil? Veríte, že šiesty diel vzkriesi túto ikonickú sériu, ktorá poslednými časťami upadala? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: collider.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -