Ellen Page, Nina Dobrev a Diego Luna zomierajú aby zistili, čo sa deje po smrti. Prvý trailer na Flatliners je tu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý trailer na Flatliners remake

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo sa bude diať po tom, ako zomriete? Bude nasledovať reinkarnácia? Budete po svete pobehovať ako zablúdený duch? Pôjdete do neba? Alebo proste iba zomriete, a nebude nasledovať nič? Čo sa nachádza na hranici medzi životom a smrťou? Presne na túto otázku hľadajú odpoveď študenti medicíny v prvom traileri na Flatliners. Piati študenti podstúpia nebezpečný experiment aby zistili, čo sa nachádza za hranicou života. Na krátky čas sa dostanú do stavu klinickej smrti a balansujú tak medzi životom a smrťou. Nečakali však, že ich nebezpečný experiment bude mať ešte horšie následky. Psychologický thriller sa tak rázom mení na horor pre skupinu odvážlivcov.

Film Flatliners sme prvý krát mohli vidieť už v roku 1990, kedy sa o neho postaral režisér Joel Schumacher a hlavnú rolu si zahral Kiefer Sutherland. Ten sa objaví aj v tejto verzií filmu, avšak iba ako profesor alebo „mentor“. Zastaviť svoje srdce si nechajú Ellen Page (Počiatok), Diego Luna (Star Wars: Rogue One), Nina Dobrev (Upírske Denníky), James Norton (Happy Valley) a Kiersey Clemons (Susedia na odstrel 2). O výborné herecké obsadenie teda núdza nieje. Režisérom nových Flatliners je Niels Arden Oplev (Muži, ktorí nenávidia ženy).

Film si pod krídla zobralo štúdio Sony. Podľa prvého traileru to zatiaľ vyzerá na zaujímavý thriller/horor. Originál z roku 1990 má na rottentomatoes hodnotenie 49%, zahrala si v ňom dokonca aj Julia Roberts. Fanúšikovské teórie vravia, že vlastne ani nemusí ísť o remake filmu. Tým, že sa v ňom objaví aj Kiefer Sutherland, môže ísť o pokračovanie a nás čaká zaujímavá zápletka. To všetko sú však len dohady, malo by ísť naozaj iba o remake. Nezabudnite si ale pozrieť aj originál, ide o výborný film!

Flatliners
Zdroj: Sony

To, čo sa deje po smrti uvíme už 28. septembra 2017! Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -