FilmyTraileryVýber šéfredaktora

Christian Bale a Matt Damon v prvom traileri na film Ford v. Ferrari!

Štúdio 20th Century Fox sa opäť spája s režisérom Jamesom Mangoldom, ktorý má na konte filmy ako Logan alebo Walk the Line. Tentokrát si pre nás pripravili skutočný príbeh s názvom Ford v. Ferrari, ktorý nás zoberie späť do roku 1966. Presnejšie sa pozrieme na preslávený 24-hodinový závod vo francúzskom Le Mans.

Príbeh bude nasledovať amerického dizajnéra automobilov Carrolla Shelbyho (Matt Damon), ktorý chce vytvoriť revolučné auto, pomocou ktorého bude môcť Ford konečne poraziť Ferrari. Dokázať to bude chcieť spolu s nebojácnym britským pretekárom Kenom Milesom (Christian Bale), ktorý si sadne za volant tohto tátoša od Fordu. Podarí sa im konečne poraziť konkurenciu?

prvý trailer na Ford v. Ferrari

Zdroj: ign.com

Prvý trailer na Ford v. Ferrari je tu!

Shelby a Miles boli poslaní samotným Henrym Fordom II, aby z ničoho postavili úplne nové vozidlo, ktoré konečne porazí Ferrari na 24-hodinovom Grand Prix závode v Le Mans. V hlavných úlohách teda vidíme Matta Damona (Marťan) a Christiana Bale-a (Temný rytier), ktorí majú medzi sebou naozaj zaujímavú hereckú chémiu.

Hviezdny herecký ansámbel doplnia mená ako Caitriona Balfe, Jon Bernthal, Josh Lucas, Noah Jupe či Tracy Letts. Film mal pôvodne vyjsť už toto leto, no nakoniec ho Fox (ktorý teraz vlastní Disney) presunul až na jeseň tohto roka. Ako sme spomínali vyššie, o životopisnú drámu sa postará režisér James Mangold, ktorý je mužom svojich kvalít.

Hudbu má na starosti talentovaný Marco Beltrami, ktorý s Mangoldom spolupracoval aj na filmoch Logan (2017) alebo Wolverine (2013). Slovenskej premiéry sa dočkáme 14. novembra 2019.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na prvý trailer? Nám sa kombinácia Damon – Bale v životopisnom filme určite pozdáva!

Zdroj: collider.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Pridaj komentár