Boj o trón sa začína! Prvý epický trailer na ôsmu sériu Game of Thrones je tu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, boj o trón sa začína! Po dlhých mesiacoch čakania nám stanica HBO priniesla plnohodnotný trailer na finálnu sériu Game of Thrones. Za posledné týždne sme sa totižto dočkali iba rôznych teaserov, plagátov, fotiek či obálok časopisu. Prvý trailer nám ale jasne naznačuje, že zima konečne prišla aj do Westerosu.

Po dlhých ôsmych rokoch sa schyľuje ku veľkolepému finále, ktoré predčí všetky ostatné seriály. Môžeme sa tešiť na šesť častí, pričom dve z nich budú trvať 60 minút, zatiaľ čo všetky ostatné budú mať po 80 minút. Drahá produkcia sa odzrkadlí aj na samotných súbojoch, keďže sa dočkáme toho najlepšieho, čo nám kedy televízia dokázala ponúknuť.

dĺžka častí game of thrones
Zdroj: geeksleague.com.br

Prvý trailer na ôsmu sériu Game of Thrones

Najnovšie informácie dokonca hovoria, že finálny súboj medzi armádou živých a mŕtvych bude veľkolepejší, ako tá najväčšia bojová scéna v histórii filmu – 40 minútová scéna Helm’s Deep v Pánovi prsteňov. Ako ste sa už u nás mohli dočítať, pôjde o najdlhšiu bojovú scénu v histórii kinematografie!

Natáčala sa iba v noci po dobu 11 týždňov, pričom ju herci a tím nazvali „The Long Night“. V príbehu pôjde o súboj za Winterfell (Zimohrad), ktorý bude rozhodujúcim. Pripravuje nás naň aj samotný prvý trailer, ktorý je neuveriteľne epický a zimomriavky z neho máme aj tam, kde vôbec nemajú čo robiť…

Sme teda naozaj zvedaví, kto sa na samom konci cesty ujme trónu. Ôsma a zároveň posledná séria započne svoje vysielanie na Slovensku už 15. apríla o 03:00 ráno. Podľa všetkého by mali hneď vtedy byť dostupné české titulky, zatiaľ čo si na dabing počkáte asi týždeň. Teraz vás už však nebudeme dlhšie zdržovať, pokochajte sa prvým trailerom sami.

Do komentárov nám môžete napísať váš tip toho, kto skončí na Železnom tróne! A pokiaľ sa chceš o poslednej sérii dozvedieť niečo viac, určite klikaj na tento odkaz.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -