Dominic Toretto má brata a Han žije v prvom traileri na film Rýchlo a zbesilo 9

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Filmová séria Rýchlo a zbesilo si prešla veľkým vývojom. Od pouličných závodov v Rýchlo a zbesilo (2001) sme sa dostali až po epickú akciu v Rýchlo a zbesilo 8 (2017). Mnohým sa táto náhrada áut za zbrane nepáči, no my túto franšízu považujeme za jednu z najlepších akčných sérii vôbec. Podobne to vidí aj štúdio Universal Pictures, ktorému sa stále sypú peniaze do kasičky a tak so sériou ani náhodou neplánujú seknúť.

Minulý rok ju dokonca expandovali filmom Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw, ktorý sa neráta do hlavnej série a dostane vlastné pokračovanie. Aby toho nebolo málo, na Netflixe nájdete aj animovaný seriál Fast & Furious Spy Racers, ktorý zaujme hlavne mladšie publikum.

Trailer na Rýchlo a zbesilo 9

Aktuálne plány siahajú až po desiatu časť a nie je vylúčené, že sa v budúcnosti dočkáme aj ďalších vedľajších filmov. Chvíľu kolovali správy o tom, že by sme sa mohli dočkať čisto ženského zloženia tímu. Taktiež sa už niekoľkokrát vtipkovalo o tom, že vo filme Rýchlo a zbesilo 10 poletíme do vesmíru. Vôbec by sme sa nečudovali, keby sa tak naozaj stalo.

Teraz sa však zamerajme na Rýchlo a zbesilo 9, ktoré uvidíme už 8. apríla 2020. Už pred nejakým časom sme sa dozvedeli, že sa 31. januára bude na Miami konať akcia The Road To F9. Ide o koncert spojený s oficiálnym vydaním prvého traileru, ktorý nájdete priložený nižšie. Šou majú na starosti mená ako Cardi B, Wiz Khalifa, Charlie Puth či Ludacris.

Počas posledných dní sme sa dočkali napríklad charakterových plagátov, ktoré odhalili pár zaujímavých informácií. V prvom rade sme dostali prvý pohľad na postavu herca Johna Cenu, ktorý stavbou tela nahradí Dwayne „The Rock“ Johnsona. Bohužiaľ, tohto herca spolu s Jasonom Stathamom vo filme neuvidíme, keďže dostali svoju vlastnú filmovú sériu Hobbs a Shaw.

Naopak sa vracia herečka Jordana Brewster, ktorá stvárňuje Miu Toretto, sestru Doma a manželku Briana. Ďalšími tvárami vo filme budú Vin Diesel ako Dominic Toretto, Michelle Rodriguez ako Letty Ortiz, Tyrese Gibson ako Roman, Nathalie Emmanuel ako Ramsey, Charlize Theron ako Cipher či Helen Mirren ako Magdalene Shaw.

Ako bude séria pokračovať?

Medzi nové mená patrí aj herec Michael Rooker ako Buddy či americká raperka Cardi B. Réžiu má na starosti Justin Lin, ktorý zrežíroval aj Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda, Rýchlo a zbesilo 4, Rýchlo a zbesilo 5 a Rýchlo a zbesilo 6. Je teda jasné, že film je v tých správnych rukách a podľa všetkého by sa mal postarať aj o desiatu časť série.

Tej by sme sa mali dočkať v roku 2021 a malo by sa jednať o finálnu časť, no veríme tomu, že štúdio bude chcieť túto sériu vydojiť do posledného centu. Pokračovať bude aj séria Hobbs a Shaw, keďže prvý film skončil scénou po titulkoch a veríme, že by sa mohol ukázať aj herec Keanu Reeves ako hlavný záporák proti The Rockovi a Jasonovi Stathamovi.

Čo hovoríte na prvý trailer na Rýchlo a zbesilo 9? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -