Legendárny herec Tommy Wiseau v sci-fi filme s nádychom Blade Runnera? Taký je prvý trailer na Scary Love!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Meno Tommy Wiseau ste už niekedy určite započuli. Ide totižto o legendárneho hollywoodskeho režiséra, scenáristu, producenta a v neposlednom rade aj herca. Práve on stojí za kultovým filmom The Room (2003), ktorý sa radí medzi najhoršie, no zároveň najlepšie filmy v dejinách kinematografie. “Keď je niečo tak veľmi zlé, až je to dobré”. Meno Tommy Wiseau a film The Room sa však do povedomia širšej verejnosti dostali až minulý rok kvôli. Bratia James a Dave Franco totižto natočili životopisnú/dramatickú snímku The Disaster Artist, ktorá sa zaoberá práve vznikom a natáčaním filmu The Room. Pokiaľ vám už Tommy chýbal, nesmúťte. Práve totižto oznámil nový projekt!

Prvý trailer na Scary Love

Tommyho nový film nesie názov Scary Love a rovno prichádza aj s prvým teaserom. Zahrá si v ňom hlavnú postavu – Nájomného vraha, ktorý hľadá jeho dlho stratenú lásku. Našťastie Nanešťastie, režírovať tentokrát nebude Tommy, ale Jennifer Juniper Stratford z produkčnej spoločnosti Telefantasy Studios. Film Scary Love je opísaný ako:

„Sci-fi historka vyrozprávaná v štýle klasických béčkových filmov a vybavená s praktickými špeciálnymi efektami, laserovými lúčmi a šialenými nápadmi, ktoré garantujú, že z filmu urobia ďalší polnočný hit.“

Dočkáme sa teda neónového sci-fi béčka s nádychom Blade Runnera. Bohužiaľ, žiadne bližšie detaily ohľadom filmu neboli odhalené.

Pokiaľ by ste aj po tomto mali Tommyho stále málo, jeho kolega z filmu The Room, Greg Sestero taktiež pripravuje nový projekt. Jeho názov je Best F(r)iends a všetko podstatné spolu s prvým trailerom nájdete v tomto článku. V skratke, samotný príbeh snímky Best F(r)iends sa zameria na stretnutie tuláka – ktorého si zahrá Sestero – a majiteľa pohrebného ústavu, ktorého si strihne Wiseau. Táto dvojica si nájde spoločnú záľubu v tom, že chcú obaja neuveriteľne zbohatnúť. Tento príbeh sa dokonca dočká dvoch častí!

Tak čo, tešíte sa na nové sci-fi s Tommy Wiseaum?

PS: Rozprávačom traileru je týpek z Honest Trailers :D

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -