Seriál Disenchantment od tvorcu Simpsonovcov a Futuramy prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako hovorí samotný trailer: „Budúcnosť ste videli vo Futurame, prítomnosť ste videli v Springfielde, takže aký je zjavný tretí ťah?“ Presne tak, legendárny tvorca kreslených seriálov Simpsonovci a Futurama, Matt Groening nám tentokrát ponúkne náhľad do minulosti. Učiní tak prostredníctvom seriálu Disenchantment, ktorý vznikol v spolupráci so streamovacou platformou Netflix. Opäť sa tak môžeme tešiť na komédiu pre dospelých, s vizuálom podobným Futurame. O animáciu sa totižto postaralo rovnaké štúdio. Do tohto fantasy sveta nazrieme už 17. augusta 2018, kedy bude na Netflixe dostupných prvých 10 častí! Otázka je jediná – Bude sa novému seriálu dariť podobne, ako tomu bolo pri Simpsonovcoch a Futurame?

Zdroj: variety.com

Prvý trailer na seriál Disenchantment

To môžeme posúdiť z vôbec prvého traileru, ktorý nám Netflix ponúkol. O čom seriál vôbec bude? Príbeh nás zavedie do stredovekého kráľovstva Dreamland, v ktorom sa spoznáme s alkoholičkou a zároveň mladou princeznou Bean. Na jej cestách ju bude sprevádzať bojachtivý škriatok Elfo a jej osobný démon Luci. Spolu budú bojovať proti obrom, trollom, harpijám, škriatkom a ďalším nadprirodzeným príšerám! A kto sa postará o dabing? Bean nadabuje Abbi Jacobson, Elfa stvárni Nat Faxon a o Luci sa postará Eric Andre. Ďalšie hlasy už poznáme z groeningových bývalých projektov – ako John DiMaggioBilly WestMaurice LaMarcheTress MacNeille alebo David Herman.

Sme teda naozaj zvedaví na to, či sa zo seriálu stane instantná klasika. Predsa len, kombinácia Netflix – Groening znie až nebezpečne dobre. Netflix si pôvodne od Groeninga objednal 20 častí, takže určite neskončíme hneď pri prvej sérii. Nuž, Simpsonovci ešte stále bežia, pričom sa vysielajú už neuveriteľných 30 rokov. Na druhú stranu, Futurama vydržala na obrazovkách obstojných 14 rokov. To, či sa bude dariť aj tomuto nováčikovi, zistíme už 17. augusta! Tak čo, tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -