REKLAMA

Dnes skoro ráno sme sa dočkali premiéry druhej série očakávaného seriálu Westworld. Počas nej sa však odvysielal vôbec prvý trailer na jeden z najočakávanejších seriálov tohto roka – Sharp Objects. My sami sme tento seriál zaradili do zoznamu tých najočakávanejších roku 2018! HBO si pre nás totižto pripravilo limitovanú 8-dielnu sériu, v ktorej si hlavnú rolu zahrá talentovaná herečka Amy Adams. Samotný príbeh seriálu je založený na rovnakomennej úspešnej novele od spisovateľa Gilliana Flynna. Pre porovnanie, Flynn napísal taktiež knihu Gone Girl, ktorú v roku 2014 adaptovali do filmu s Benom Affleckom a Rosamund Pike. Určite treba spomenúť to, že išlo o jeden z najlepších filmov toho roku.

Najočakávanejšie seriály roka 2018
Zdroj: imbdb.com

Prvý trailer na seriál Sharp Objects

Amy Adams si zahrá reportérku Camille Preaker, a ako už dobre vieme z filmov Muž z ocele alebo Batman vs. Superman, táto rola jej jednoducho sekne. Jej postava sa vysporadúva s príchodom do rodného mesta a riešením dvojitej vraždy. Jedná sa o vraždu dvoch malých dievčat. Camille je preto donútená konečne bojovať s jej dávno pochovanými vnútornými démonmi. Prvý trailer vyzerá naozaj tajomne a temne, pričom tomu dopomáha aj strašidelný soundtrack. O réžiu všetkých epizód sa postaral Jean-Marc Vallée, ktorý má na konte úspešný seriál Big Little Lies z roku 2017. Obsadenie obohatili mená ako Patricia Clarkson (matka hlavnej postavy), Elizabeth Perkins, Madison Davenport, Chris Messina a nováčik Eliza Scanlen.

REKLAMA
banner_saturn

Trailer odhalil, že premiéra seriálu bude v júli 2018. Bližší dátum sme sa však zatiaľ nedozvedeli. Určite treba spomenúť, že pôjde o prvú väčšiu televíznu rolu herečky Amy Adams. Tá sa totižto objavovala prevažne vo filmoch (Prvý kontakt, Nočné zvieratá ,…). Naposledy sa totižto ukázala v prvej sérii seriálu The Office, čo bolo viac ako desať rokov dozadu!

Pridaj komentár