Poe Dameron a Captain Phasma sa vracajú v traileri na animovaný seriál Star Wars Resistance!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako sme sa dozvedeli už pred nejakým časom, novú trilógiu vesmírnej ságy Star Wars mal doplniť ďalší animovaný seriál. Jeho názov je Star Wars Resistance a postaral sa oň Dave Filoni, ktorý má na konte aj seriály ako Star Wars: The Clone Wars alebo Star Wars Rebels. Ešte pred vydaním samotného traileru sme sa dozvedeli, že narozdiel od dvoch ďalších vymenovaných seriálov bude mať tento animáciu pripomínajúcu japonské anime. S príchodom prvého traileru však vidíme, že ide o štandardnú 3D animáciu, takže si seriál užijú aj tí, ktorí nemajú radi anime. Poďme sa však pozrieť na to, čo nás čaká!

Prvý trailer na seriál Star Wars Resistance

Príbeh seriálu je zasadený pred udalosti filmu Star Wars: Sila sa prebúdza, takže zapĺňa pomerne veľkú príbehovú dieru. Prvý trailer odhalil, že súčasťou novej show budú aj známe postavy z filmovej série – Napríklad Poe Dameron alebo Captain Phasma. Samozrejme, hlasy im prepožičali ich filmoví herci, teda Oscar Isaac a Gwendoline Christie. O ostatných známych postavách zatiaľ nie sú žiadne informácie. Každopádne, Poe nebude hlavnou postavou seriálu. Bude ňou mladý pilot Kazuda „Kaz“ Xiono, ktorý je naverbovaný Odbojom, aby sa podieľal na prísne tajnej misii špehovania First Order. Tieto dve frakcie predsa veľmi dobre poznáme z novej (zatiaľ nedokončenej) trilógie.

Animovaný seriál sa bude vysielať na Disney Channel a už samotná animácia hovorí, že bude zameraný primárne na deti. Zarytí fanúšikovia ságy Star Wars si ho však užijú tak, či tak. Nám už teda neostáva nič iné, ako čakať na posledný ohlásený Star Wars seriál. Pôjde o vôbec prvý hraný seriál a postará sa oň Jon Favreau. Ako sa môžete dočítať v našom novom článku, má mať obrovský rozpočet, podobne ako Game of Thrones.

Tak čo, dáte šancu aj novému animáku od Disney?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -