Selena Gomez, Adam Driver a Bill Murray lovia zombíkov v novej komédii!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zombie komédie sú naozaj špecifickým žánrom filmov, bez ktorého by bola kinematografia oveľa suchšia. Príkladom sú výborné snímky ako Zombieland či Súmrak mŕtvych, ktoré sa navždy zapísali do histórie. Najnovším prínosom do žánru je režisér Jim Jarmusch (Mŕtvy muž, Paterson), ktorý prichádza s komédiou The Dead Don’t Die.

Do hlavných úloh obsadil legendárneho Billa Murrayho (Krotitelia duchov) a Adama Drivera (Star Wars: Sila sa prebúdza). Táto dvojka stvárni podarených policajtov, ktorí sa budú musieť vysporiadať s vypuknutím zombie invázie. Film má premiéru naplánovanú na leto a tak sme sa konečne dočkali poriadneho traileru a plagátu!

Prvý trailer na The Dead Don’t Die

Nebudeme si klamať, podľa prvého traileru to vyzerá naozaj zábavne. Tentokrát totižto zombíci nebudú iba pochodovať a jesť mozgy. Budú robiť veci, ktoré robili v minulosti – vrátane objednávania ich bývalých obľúbených nápojov ako kávy alebo chardonnay.

Čo je ešte lepšie, ku Driverovi a Murraymu sa pridajú aj mená ako Selena Gomez, Tilda Swinton (Doctor Strange), Chloë Sevigny (American Horror Story), Steve Buscemi (Pulp Fiction), Danny Glover (Smrtonosná zbraň), RZA (Ghost Dog – Cesta samuraja) či hudobník Iggy Pop. No a takýto herecký káder znie naozaj atraktívne! Film sa do amerických kín dostane už 14. júna, pričom dátum miestnej premiéry zatiaľ nepoznáme.

The Dead Don't Die
Zdroj: movieweb.com

Pokiaľ vám meno režiséra Jima Jarmuscha vôbec niečo hovorí, tak ho máte pravdepodobne spojené s pomalými a suchými filmami. Jeho doposiaľ posledným filmom bol Paterson (2016) s Adamom Driverom, ktorý si na stránke Rotten Tomatoes vyslúžil nádherných 96%.

Jeho filmy teda určite nie sú pre každého, no The Dead Don’t Die by mohol zapôsobiť aj na širšiu verejnosť. Väčšina divákov si však skôr počká na Zombieland: Double Tap, ktorý uvidíme 11. októbra.

Tak čo, zaujala vás nová zombie komédia? My jej určite dáme šancu!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -