Denzel Washington sa vracia do akcie v prvom traileri na pokračovanie The Equalizer 2!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte v roku 2014 sme sa dočkali akčného trileru Equalizer, v ktorom si hlavnú úlohu zahral oscarový herec Denzel Washington. Nešlo síce o vyslovene zlý film, no už samotné hodnotenia boli priemerné. Na stránke IMDb svieti 7,2/10, zatiaľ čo na Rotten Tomatoes má film iba 60%. Už tento rok, presnejšie 16. augusta, sa dočkáme pokračovania. O to sa postará režisér Antoine Fuqua (BojovníkThe Magnificent Seven), ktorý mal na starosti aj prvú časť. Samozrejme sa vráti aj Denzel ako Robert McCall – Agent vo výslužbe, z ktorého sa stal nájomný vrah. Zaujímavosťou je, že pôjde o vôbec prvé filmové pokračovanie, v ktorom sa herec Denzel Washington ukáže! 

the-equalizer-2-denzel-washington
Zdroj: collider.com

Prvý trailer na The Equalizer 2 je tu!

Predvčerom sme dostali prvé fotky a plagát, a dnes tu už máme aj prvý trailer! Štúdio Sony Pictures nám tak opäť prinesie film plný neľútostného zabíjania. Pokiaľ sa však chcete vyhnúť spoilerom z filmu, prvý trailer by som si na vašom mieste nepozeral. Ten totižto odhaľuje smrť jednej z postáv, ktoré sa ukázali v prvej časti. O samotnom príbehu toho však veľa neprezradil. Uvidíme tak ďalší film na štýl Taken alebo seriálom Tom Clancy’s Jack Ryan. Samotné pokračovanie Equalizera nebolo potrebné, no prvá časť si zarobila cez 200 miliónov dolárov – Prečo si teda úspech nezopakovať?

Na filme je však pozitívna jedna vec. Ide o čistokrvné R-ko, takže opäť uvidíme Denzela lámať končatiny a masakrovať svojich nepriateľov. Okrem neho v snímke uvidíme mená ako Melissa Leo, Bill Pullman, Pedro Pascal alebo Jonathan Scarfe. Film bude premiérovať 20. júla, zatiaľ čo sa ho na Slovensku dočkáme až 16. augusta 2018.

equalizer-2-denzel-washington-poster
Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -