Jason Statham proti najväčšiemu žralokovi v histórii. Taký je prvý trailer na The Meg!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hviezda akčných filmov, Jason Statham si počas svojej kariéry prešiel mnoho nepriateľmi. Väčšinou to však boli až po uši ozbrojení ľudia, ktorých dokázal on prebiť kravatou. Teraz ale stojí proti inému protivníkovi – Pod hladinou na neho čaká 23 metrov číreho zla! Akčný thriller The Meg totižto predstaví najväčšieho žraloka, ktorý kedy v histórii existoval. Ide o prehistorické stvorenie menom Megalodon, ktoré nejakou náhodou prežilo. Proti nemu sa postaví Jonas Taylor (Jason Statham), bývalý veliteľ námorníctva a profesionálny potápač. Spolu so Suyin (Li Bingbing) sa musí postarať o život ich posádky a vôbec celého oceánu. Podľa prvého traileru to zatiaľ vyzerá na poriadnu akčnú jazdu!

Prvý trailer na The Meg je tu!

O réžiu sa postará filmár menom Jon Turteltaub, ktorý má na konte snímky ako Honba za pokladom Templárov alebo Čarodejníkov učeň. Pracovať bude zo scenáru od Deana Georgarisa (Lara Croft – Tomb Raider: Kolíska života) a dvojice Jon Hoeber & Erich Hoeber (RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční). Scenár je adaptovaný z New York Times bestselleru od Steve Altena. Štúdio Warner Bros. odhalilo okrem prvého traileru aj plagát, ktorý nájdete dole pod článkom. Okrem Jasona a Li sa vo filme ukážu mená ako Ruby Rose (John Wick 2), Cliff Curtis (Fear the Walking Dead) alebo Rainn Wilson (The Office).

Film sa snaží zahrať na hororovú strunu, no Čeluste z toho určite nebudú. Skor môžeme čakať taký Jurassic Shark. Už teraz je jasné, že pôjde o ďalší hlúpy a naivný scenár, ktorý si kvôli jeho akcii jednoducho užijeme. Niečo ako film Besnenie/Rampage s The Rockom, ktorý vychádza už tento týždeň. Film The Meg sa do kín chystá už 9. augusta 2018, a my si ho určite nenecháme zmeškať!

Plagát na film The Meg
Plagát na film The Meg, Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -