Prvý trailer na film The Post od Stevena Spielberga je na svete, v hlavných úlohách Tom Hanks a Meryl Streep!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Iba pred pár dňami sa do sveta dostala prvá fotka z pripravovaného filmu legendárneho režiséra Stevena Spielberga (Jurský park, Bridge of Spies,…). Táto snímka nesie názov The Post a v hlavných úlohách sa ukážu Tom Hanks a Meryl Streep. Už len spojenie SpielbergHanksStreep smrdí Oscarom a tak uvidíme, ako sa bude projektu dariť. Štúdio 20th Century Fox teda iba pár dní po vydaní prvej fotky, púšťa do sveta aj vôbec prvý trailer. Pokiaľ film nepoznáte pod menom The Post, jeho prvotným názvom bol The Papers. Ide o vôbec prvé spojenie Toma Hanksa a Meryl Streep, no nebojte, na tento film sa predsa nedá netešiť. Veď je to práca samotného Spielberga.

V snímke The Post sa pozrieme na príbeh prvej ženskej novinárky v The Washington Post, Kay Graham (Meryl Streep) a ich pracovitého redaktora Bena Bradleea (Tom Hanks). Táto dvojica bojuje za to, aby mohli zverejniť takzvané Pentagon Papers, dokumenty, ktoré obsahujú lži od samotnej vlády o vojne vo Vietname. Obaja pri tomto pokuse riskujú svoje kariéry a idú do zdanlivo ihneď prehratého súboja. Samozrejme, tento príbeh je skutočný a odohrával sa v 70. rokoch za vlády prezidenta Nixona. Podarí sa im teda zverejniť do sveta tieto dokumenty?

Prvý trailer na The Post

Ako sme už spomenuli vyššie, na režisérskej stoličke sedí sám Steven Spielberg. O produkciu sa postaral on spolu s Amy Pascal a Kristie Macosko Krieger. Scenár filmu napísali Liz Hannah a Josh Singer (Spotlight). A aké herecké obsadenie sa okrem Toma Hanksa a Meryl Streep vo filme ukáže? Uvidíme mená ako Alison Brie, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Sarah Paulson, Jesse Plemons, Matthew Rhys, Michael Stuhlbarg, Bradley Whitford a Zach Woods.

Film sa do amerických kín dostane už 22. decembra, zatiaľ čo na Slovensku sa ho dočkáme až 18. januára 2018. The Post sa tak stále stíha zúčastniť budúcoročných Oscarov! 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -