Klaun Pennywise je po 27 rokoch späť v prvom traileri na horor To: Kapitola 2!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Dámy a Páni, tancujúci klaun Pennywise sa po dlhých 27 rokoch vrátil do mestečka Derry. Našťastie, my sme na jeho návrat čakali iba 3 roky. V roku 2017 totižto vyšiel film To, ktorý je dodnes najlepšie zarábajúcim hororom v histórii kinematografie. Režisérovi Andymu Muschiettimu sa podarilo takmer perfektne preniesť najslávnejší príbeh Stephena Kinga na plátna kín.

v septembri sa teda dočkáme pokračovania, na ktoré všetci tak urputne čakáme. Už podľa knižnej predlohy je jasné, že sa môžeme tešiť na dospelú verziu nášho obľúbeného Losers‘ Clubu. Samozrejme, vo filme nemôže chýbať ani element flashbackov, takže si dostatočne užijeme aj mladý herecký ansámbel z prvého filmu.

to: kapitola druhá
Zdroj: elmulticine.com

Prvý trailer na To: Kapitola 2

Už nejaký ten piatok vieme, ktoré herecké mená stvárnia dospelý Losers‘ Club. Billa Denbrougha stvárni James McAvoy, postavu Beverly Marsh si zahrá Jessica Chastain a v koži Richieho Toziera bude Bill Hader. Ďalej uvidíme Jay Ryana ako Bena, Jamesa Ransona ako Eddieho, Isaiaha Mustafu ako Mikea a Andy Beana ako Stanleyho.

Štúdio Warner Bros. už má dokonca za sebou testovacie premietania, ktoré trvali takmer tri hodiny. Vtedy bola snímka ešte v procese úpravy, takže sme naozaj zvedaví, koľko bude nakoniec trvať oficiálna verzia. Každopádne, knižná predloha od Stephena Kinga má v originálne neuveriteľných 1168 strán, takže príbeh potrebuje na prerozprávanie trošku viac času.

Prvý trailer je však konečne tu a vy si ho môžete užiť na vlastné oči! Už bolo aj načase, film predsa premiéruje už 5. septembra 2019. Jednotka si celosvetovo zarobila viac ako 700 miliónov dolárov. Vyzerá to tak, že po jej úspechu ju pokračovanie hravo prekoná! No a pokiaľ sa chcete o filme dozvedieť viac, určite klikajte na tento odkaz.

Čo hovoríte na prvý trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -