Prvý trailer na tretiu sériu Westworld od HBO mení celý seriál na nepoznanie!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spolu s príchodom finálnej epizódy Game of Thrones nám stanica HBO priniesla aj prvý trailer na tretiu sériu ich seriálu Westworld! Prvá séria zožala neuveriteľný úspech, zatiaľ čo tá druhá divákov nudila svojim pomalým tempom a bola naozaj zamotaná. Už budúci rok sa však dočkáme tretej série, ktorá by mala seriál zmeniť na nepoznanie.

Čo mal znamenať posledný diel druhej série Westworldu?

Konečne sa totižto pozrieme do reálneho sveta mimo simulácie a parku, v ktorom sme doposiaľ strávili väčšinu času. Druhá séria končila tým, že sa Dolores (Evan Rachel Wood) podarilo uniknúť v tele hostiteľa, ktorý vyzerá ako Charlotte Hale (Tessa Thompson). Čo nás teda čaká v ďalšej sérii?

Westworld
Zdroj: collider.com

Prvý trailer na tretiu sériu Westworld

Tešiť sa môžeme na novú hlavnú postavu, ktorú si strihne herec Aaron Paul (Breaking Bad, Need for Speed). Ten na konci traileru narazil na Dolores, ktorá je späť v tele Evan Rachel Wood. Každopádne, ďalšie nové tváre budú Lena Waithe (Ready Player One, Master of None), hráč NFL Marshawn Lynch alebo Vincent Cassel (Čierna labuť).

Z predchádzajúcich sérií sa vrátia Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, Talulah Riley, Rodrigo Santoro a Sir Anthony Hopkins. Dúfame, že nám tentokrát tvorcovia Jonathan Nolan a Lisa Joy neprinesú ďalšiu chaotickú sériu len preto, aby bola nepredvídateľná.

Zatiaľ to však vyzerá na veľmi zaujímavý sci-fi príbeh, ktorý má na prvý pohľad prvky cyberpunku. Nuž, neostáva nám nič iné ako čakať do roku 2020. Presný dátum vydania zatiaľ bohužiaľ nepoznáme.

Mohlo by vás zaujímať: Mobilná hra Westworld

Čo hovoríte na prvý trailer? Páči sa vám veľká zmena zasadenia oproti predošlým dvom sériam? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -