Nezmeškajte prvý trailer na ďalší desivý príbeh od autorky „The Haunting of Hill House“

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Vyzerá to tak, že sa spisovateľka Shirley Jackson stáva ženskou verziou Stephena Kinga. Celý ošiaľ okolo nej začal ešte v októbri minulého roka, kedy Netflix vypustil do éteru hororový seriál The Haunting of Hill House. Netrvalo dlho a jeho mrazivú atmosféru si zamilovali ako bežní diváci, tak aj kritici.

Tvorcovia tohto seriálu už dokonca stihli oznámiť druhú sériu s názvom The Haunting of Bly Manor, ktorá nám však predstaví úplne nový príbeh a postavy. Oba tieto tituly pochádzajú z pera autorky Shirley Jackson, ktorá sa už onedlho dostane okrem Netflixu aj na strieborné plátno! Do kín totižto prichádza filmová adaptácia jej príbehu We Have Always Lived in the Castle.

trailer na we have always lived in the castle
Zdroj: celebmafia.com

Prvý trailer na We Have Always Lived In The Castle

Opäť sa pozrieme na desivú rodinnú drámu, tentokrát v hlavných úlohách so zvučnými menami ako Taissa Farmiga (Mníška), Alexandra Daddario (Baywatch), Sebastian Stan (Captain America: Winter Soldier) či Crispin Glover (Návrat do budúcnosti).

Príbeh bude nasledovať Merricat Blackwood (Taissa Farmiga), ktorá žije aj so svojou sestrou Constance (Alexandra Daddario) a starnúcim strýkom Julianom (Crispin Glover). Ide o posledných členov rodiny Blackwoodovcov, pretože zbytok zomrel na otravu arzénom. Ich tichú izoláciu od zbytku dediny však naruší ich šarmantný bratranec Charles (Sebastian Stan), po ktorého príchode môže začať poriadna rodinná dráma.

Na režisérskej stoličke sedí Stacie Passon, ktorá má na konte napríklad epizódy zo seriálov The Punisher, House of Cards či American Gods. Film premiéroval ešte minulý rok na festivale Los Angeles Film Festival, pričom mu na IMDb svieti krásne hodnotenie 7,9/10. Film sa ukáže vo vybraných kinách a v digitálnej verzii už 17. mája, pričom sa Slovenskej premiéry pravdepodobne nedočkáme.

Tak čo, dáte tomuto filmu šancu? Alebo si radšej počkáte na seriál The Haunting of Bly Manor? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: news.avclub.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -