Prvý trailer na nový film Wesa Andersona spája mená ako Timothée Chalamet, Léa Seydoux či Owen Wilson

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Rukopis režiséra Wesa Andersona nemusí sedieť každému. Na jeho konte sa nachádzajú veľmi zvláštne, no umelecké diela vrátane Grandhotel Budapešť, Fantastický pán Lišiak, Psí ostrov alebo Darjeeling s ručením obmedzeným. Pokiaľ ste doteraz nevideli žiaden z jeho filmov, tak vám určite odporúčame prebehnúť si jeho kinematografiu.

Po šiestich rokoch sa od neho totiž konečne dočkáme hraného filmu, pretože posledným bol oscarový Grandhotel Budapešť z roku 2014. Jeho poslednou celovečernou snímkou bol animovaný Psí ostrov, ktorý vznikol v roku 2018. Na čo sa teda môžeme tešiť už tento rok?

The French Dispatch
Zdroj: esquire.com

Nový film režiséra Wesa Andersona

Štúdio Searchlight Pictures (teraz už s novým názvom bez „Fox“) vydalo prvý trailer na film The French Dispatch. Príbeh sa odohráva v malom fiktívnom mestečku Ennui-sur-Blasé vo Francúzsku, kde sa nachádza redakcia amerického magazínu vydávaného v 20. storočí.

Presnejšie sa pozrieme na kolekciu troch rozdielnych príbehov, ktoré sa nachádzajú vo finálnom čísle tohto magazínu. Film teda pôsobí ako „ľúbostný list“ žurnalistom a celkovo celému žurnalizmu. Tešiť sa môžeme na naozaj hviezdny herecký ansámbel, ktorý okrem jeho dvorných hercov obsahuje aj nové tváre, ktoré sme v jeho filmoch doposiaľ nevideli.

Medzi hlavné mená patria Timothée Chalamet, Bill Murray, Tilda Swinton, Owen Wilson, Léa Seydoux, Jeffrey Wright, Benicio Del Toro, Frances McDormand, Adrien Brody, Mathieu Amalric, Lyna Khoudri či Stephen Park. So známymi hercami sme ešte neskočili, pretože sa ukážu aj Liev Schreiber, Elisabeth Moss, Edward Norton, Willem Dafoe, Saoirse Ronan, Christoph Waltz, Tony Revolori a plno ďalších.

A to sme si mysleli, že najlepším hereckým spojením tohto roka bude film Duna. Okrem prvého traileru sme sa dočkali aj plagátu, ktorý nájdete priložený vyššie a určite stojí za prezretie. Film si v kinách užijeme 24. júla 2020 a už teraz sa nevieme dočkať.

Máte napozerané filmy od Wesa Andersona? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -