v ,

Nový Piráti Karibiku dostali prvý teaser trailer, vyzerá úžasne!

Piráti Karibiku
Zdroj: screenrant.com

Walt Disney sa rozhodlo, že nám dnešné ráno pekne spríjemní. Okrem rannej kávičky si teda na zlepšenie dňa môžeme pozrieť aj niečo, na čo sme dlho čakali. Vydali prvý teaser trailer pre film Piráti Karibiku: Dead Men Tell No Tales, v preklade mŕtvi muži veľa nepovedia. Trailer nás ale presvedčil o opaku.

O čom budú nový Piráti Karibiku tentoraz?

Uvidíme nové dobrodružstvo kapitána Jacka Sparrowa, na ktorého však číha veľké nebezpečenstvo. Banda duchov mŕtvych pirátov pod vedením kapitána Salazara utiekla zo zakliateho Bermúdskeho trojuholníka. Kapitán Salazar a jeho skupina chcú teraz zabiť všetkých pirátov, a veľký zálusk majú práve na Jackovi. Jeho jediná šanca na prežitie je nájdenie Poseidonovho trojzubca, ktorý dokáže ovládať moria a oceány.

V piatom pokračovaní samozrejme uvidíme Johnnyho Deppa ako Jacka Sparrowa, do jeho posádky sa nám vráti aj Orlando Bloom ako Will Turner a strašidelného záporáka kapitána Salazara si zahrá Javier Bardem. Práve jeho sme mali možnosť vidieť v traileri. Film režírujú Joachim Ronning a Espen Sandberg.

Piráti Karibiku 5

Dátum premiéry je zatiaľ naplánovaný na 26 mája 2017, tešíte sa?

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár