Prvý trailer na tretiu sériu The Umbrella Academy sľubuje boj medzi rodinami, návrat Poga aj ďalší koniec sveta

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Čas sa pomaly kráti. Už o mesiac totiž dostaneme tretiu sériu obľúbeného seriálu o dysfunkčnej rodine plnej superhrdinov, ktorá opäť cestuje v čase, opäť niečo pobabre a opäť musí čeliť koncu sveta. Potvrdzujú to aj nové zábery, ktoré nám okrem toho ukázali aj konkurenčnú rodinu – The Sparrow Academy. Prvý trailer tretej série The Umbrella Academy však ukazuje aj návrat jednej starej postavy.

Seriál sa točí okolo šiestich hlavných postáv – Luthera (Tom Hopper), Diega (David Castaneda), Allison (Emmy Raver-Lampman), Klausa (Robert Sheehan), Fivea (Aidan Gallagher) a Viktora (Elliot Page). Posledný menovaný prejde v novej sérii premenou zo ženy (Vanyi) na muža (Viktora), podobne ako to urobil aj jeho herecký predstaviteľ (z Ellen sa stal Elliot). Túto rodinu dal dokopy v ich časovej osi bohatý podivín Sir Reginald Hargreeves (Colm Feore).

Prvý trailer tretej série The Umbrella Academy

V najnovšej časovej osi si však Reginald adoptoval sedem iných detí, keďže na výber mal až zo 43 nemluvniat od žien, ktoré z ničoho nič otehotneli a porodili deti so schopnosťami. A vybral si tentoraz Marcusa (Justin Cornwell), Fei (Britne Oldford), Aplhonsa (Jake Epstein), Sloane (Genesis Rodriguez), Jayme (Cazzie David), Christophera (psykronická kocka) a Bena (Justin H. Min). Posledný spomenutý bol v pôvodnej časovej osi tiež členom The Umbrella Academy, no zomrel.

V novej osi ide teda o iného Bena. Aby však sily boli ako tak vyrovnané, k Umbrelle sa pridáva Lila (Ritu Arya). Tú poznáme z druhej série ako adoptívnu dcéru ženy menom The Handler (Kate Walsh). Najnovší trailer teda ukazuje to, že v novej osi sa tieto dve rodiny stretnú a bude to medzi nimi poriadne iskriť. Jedna časová os je totiž málo pre toľkých talentovaných súrodencov. A okrem toho budú musieť riešiť ešte koniec sveta.

The Umbrella Academy 3. séria
Zdroj: instagram.com

Tentokrát nie ale ten, ktorý spôsobila Vanya (už dvakrát), ale taký, ktorý vznikne kvôli ich cestovaniu v čase. Vytvorili totiž časový paradox, z ktorého sa zrodil svet požierajúci Kugelblitz. Okrem bojov s druhou rodinou budú musieť teda (opäť) bojovať za záchranu sveta. Dobrou správou ale je, že sa do seriálu vracia dospelý Pogo (Adam Godley), ktorého v prvej sérii zabila Vanya. V druhej sérii sme ho však videli ako malého opičiaka, ktorý ešte nevedel ani rozprávať.

Z Poga bude člen gangu?

Teraz sa na konci traileru opäť ukazuje ako stará opica, no nie tá, ktorú poznáme. Nemá na sebe pekný oblek, ale akúsi kombinézu, má tetovania, fajčí cigaretu a tetuje nejakého chlapa. Žeby vstúpil do nejakého gangu? Nuž, v každom prípade je jasné, že sa ich cesty s Reginaldom Hargreevsom zrejme museli rozísť. Prečo sa tak stalo a či súrodenci opäť zachránia svet sa dozvieme už 22. júna 2022 na platforme Netflix.

Čo hovoríte na prvé zábery z tretej série? Tiež sa už neviete dočkať stretu dvoch rodín?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -