PS5 verzia hry Spider-Man preobsadila Petera Parkera. Ten nový vyzerá viac ako Tom Holland

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PS5 verzia hry Spider-Man preobsadila Petera Parkera

Hra Marvel’s Spider-Man Remastered, teda vylepšená verzia tej z roku 2018, prichádza s ďalšími novinkami. Vývojári zo štúdia Insomniac Games na PlayStation blogu priblížili, že nová verzia nebude obsahovať iba vylepšenia odrazov a snímkov za sekundu. Dočkáme sa totiž úplne nového Petera Parkera, ktorého v remasteri absolútne neočakávane a nezmyselne preobsadili.

Nový model tváre hlavnej postavy sa nápadne podobá na herca Toma Hollanda, ktorý stvárňuje Spider-Mana v Marvel Cinematic Universe. Avšak vývojári z Insomniac Games prezradili úplne iný dôvod na kompletnú zmenu vzhľadu Petera Parkera. Budeme sa teda tváriť, že to s podobnosťou na Toma Hollanda nemá naozaj nič spoločné.

Marvel's Spider-Man Remastered
Zdroj: denofgeek.com

Kreatívny riaditeľ štúdia Insomniac Games Bryan Intihar napísal, že reakcii fanúšikov plne rozumie a on sám si musel zvykať na novú tvár Petera Parkera. Podľa neho bola táto úprava nevyhnutná pre dosiahnutie „dôveryhodne vyzerajúceho“ charakteru pre Yuriho Lowenthala (herný predstaviteľ Petera Parkera). Nový model tváre jednoducho lepšie sadne na Yuriho štruktúru tváre, k čomu sa on sám vyjadril takto:

„Ľudia. Je to chyba mojej tváre. Tie hlúpe, hlúpe kosti v mojej tvári. Obviňujte moje kosti.“

Svoj názor si môžete utvoriť sami. Nižšie nájdete priloženú vylepšenú cutscénu z verzie pre PlayStation 5, v ktorej sa nachádza nový Peter Parker. Po prejdení celej hry na PlayStation 4 bude ťažké zvyknúť si na novú tvár, hlavne keď herný Peter Parker patrí k tým najobľúbenejším.

Spider-Man: Miles Morales

Tou lepšou správou je, že hra Marvel’s Spider-Man Remastered bude obsahovať kostým z filmu The Amazing Spider-Man, kedy pavúčieho muža ešte stvárňoval Andrew Garfield. Bohužiaľ, hra sa na PlayStation 5 nebude dať kúpiť samostatne. Treba si totiž zaobstarať Ulitmate Edition hry Spider-Man: Miles Morales, ktorá bude stáť 70 amerických dolárov.

Marvel's Spider-Man Remastered
Zdroj: blog.playstation.com

Vydanie je naplánované na 12. november, pričom Spider-Man: Miles Morales bude dostupný aj na PlayStation 4. Pokiaľ si o tomto titule chcete prečítať viac čerstvých noviniek vrátane predobjednávkových bonusov a crossgen úložných pozícií, klikajte na tento článok.

Čo hovoríte na to, že PS5 verzia hry Spider-Man preobsadila Petera Parkera? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -